Antalya Yunus Gösterisi sizi Aksu yunus akvaryumunda süper eğlenceli bir etkinliğe davet ediyor. Aksu Dolphinarium, Antalya’nın merkezindedir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Yunuslarla yüzme ve yunus gösterisi

Hariç olanlar

İ çecekler
Fotoğraf ve videolar

Antalya Yunus Gösterisi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Yunuslar ve deniz aslanları akılları ve tatlılıkları ile sizi şaşırtacak. Yunuslar eğitmenlerden gelen talimatlarla sizin için topları tekmeleyecekler, dans edecekler, ellerinizi sıkacaklar ve hatta yüzünüzü bile öpecekler.

Arkadaşlarınızla veya çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız yunuslarla yüzmek tam size göre bir etkinlik.

Antalya Yunus Gösterisi Programı

Antalya gezinizde unutulmaz bir anı yaratmak istiyorsanız hemen yerinizi ayırtın. Antalya Yunus Gösterisi programı güvenli bir etkinlik ve her ayrıntısı sizler için düşünüldü ve tasarlandı.

Yunuslarla tanışarak deneyiminizi farklılaştırabilir ve yunusların büyüsü ile kendinizi şaşırtabilirsiniz. Yunuslar güvenli yüzer platformlara yüzecek ve sizi heyecan verici bir deneyimle karşılayacak.

Yunus ve Deniz Aslanı gösterisi için Aksu’daki yunus parkına gidiyoruz. Girişte size gösteri için giriş bileti verilir.

Girişte size gerekli bilgiler verildikten sonra yunuslarla tanışacaksınız. Program iki bölümden oluşmaktadır; Yunus Gösterisi ve Yunuslarla Yüzme.

Antalya Yunus Gösterisi

Gösteri her gün Pazar günü saat 15:00’te başlar ve 1 saat sürer. Antalya Yunus Gösterisi ile bu hayvanların ne kadar yetenekli olduklarını ve insanlarla ne kadar iyi iletişim kurduklarını göreceksiniz. Bir saat sonra çukurdan ayrılmayın çünkü yunuslarla yüzme aktivitesi başlayacak.

Antalya Yunuslarla Yüzme

Bu program Yunuslarla Yüzmeyi tercih eden misafirlerimiz için hazırlanmıştır. Misafirler Yunus gösterisini izledikten sonra yunuslarla yüzme programına katılabilirler.

Yunuslarla yüzmek için yüzme becerisine sahip olmanıza gerek yok. Size can yeleği veriyoruz. Yunuslarla yüzme Pazar hariç her gün sabah 11:00’de, öğleden sonra 16:00’da başlamaktadır.

Bir kişi yunusla tek başına 7-8 dakika veya 3-4 kişilik gruplar halinde 15-20 dakika yüzebilir. Yunuslarla yüzmek extradır. Rezervasyon esnasında bize yunuslarla yüzmek istediğinizi bildirmeniz gerekir. Bu etkinlik için turdan önce rezervasyon yaptırmak şarttır.

Yunuslar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Yunuslar, yarasalar gibi, gezinmek ve avlanmak için seslerini kullanır. Yüksek frekanslı sesin nesnelere veya diğer canlılara çarpmasının sonucu çıkan yankıdan yararlanırlar.
 • Yunuslar boğulmayı önlemek için  ise uyurken beyinlerinin sadece yarısı uykuya dalar ve  böylece yunusların uyanık kalan diğer  yarısı sayesinde nefes almaya devam ederler.
 • Yunusların yavruları tüm memelilerin aksine, anne karnından önce kuyruklarıyla çıkarlar.
 • Yunuslar 260 metre derinliğe dalabilir.
 • Her yunusun kendi imzası diyebileceğimiz bir “ıslığı” vardır.
 • Yunuslar çok sosyal hayvanlardır.
 • Suyun 6 metre üzerine atlayabilirler.

Antalya Yunus Gösterisi programına ilgi duyuyorsanız veya rezervasyon yaptırmak istiyorsanız bize whatsapp/viber üzerinden +905538726294 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Satış danışmanlarımız 7/24 sizin için hazır. Dilerseniz hemen rezervasyon yap seçeneğine tıklayıp yerinizi ayırtabilir veya Antalya’daki diğer günübirlik tur ve aktivitelerimizi inceleyebilirsiniz.

Gitmeden önce bilmeniz gerekenler

Transfer Noktası ve Saatleri

Misafirlerin otellerden alınma saatleri değişiklik gösterebilir. Lütfen tam saat için bizimle iletişime geçin. Antalya Kaleiçi otelleri:  Transfer noktası, antik Hadrianus kapısının yanındaki McDonalds’tır.

Önemli bilgi

Lütfen yüzdükten sonra değiştirmek için havlu ve ekstra kıyafet getiriniz.

Tur fiyatına yunuslar, deniz aslanları gösterisi ve yunuslarla yüzme dahildir.

Fotoğraf makinenizi şarj etmeyi unutmayın

Antalya Yunus Gösterisi sizi Aksu yunus akvaryumunda süper eğlenceli bir etkinliğe davet ediyor. Aksu Dolphinarium, Antalya’nın merkezindedir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Yunuslarla yüzme ve yunus gösterisi

Hariç olanlar

İ çecekler
Fotoğraf ve videolar

Antalya Yunus Gösterisi
Kemer Yunus Gösterisi
Antalya Yunus Gösterisi
Yanınıza ne almalısınız?

Mayo
Havlu
Güneş gözlüğü
Krem
Şapka

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Antalya At Safari
  Antalya Akvaryum Turu

Sık Sorulan Sorular!

Antalya Yunus Gösterisi kişi başı 450 TL.

 • Otelden Transfer
 • Klimalı otobüsler
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Yunus gösterisi

Belek ve Antalya’da tatil yapan misafirlerimiz için yunus gösterisi Aksu Dolphinarium’ da yapılmaktadır.

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız