Siz değerli misafirlerimize en uygun fiyatlarla Antalya Havalimanı Transferi hizmeti sunuyoruz. Antalya havalimanından Alanya, Side, Belek, Antalya şehir merkezi ve Kemer’e, antalya otel transferi hızlı ve ön ödemesiz transfer rezervasyonu  yapabilirsiniz.  Aynı zamanda Antalya Havalimanı’ndan bireysel transfer ya da grup transferi rezervasyonu da yapabalirsiniz.

Dahil olanlar

Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta

Hariç olanlar

İçecekler

Antalya Havalimanı Transferi – Havaalanından Kemer, Alanya, Belek, Side’ye Transfer

Antalya’ya daha önce gelmediyseniz ve gideceğiniz yere en iyi koşullarda ve en hızlı şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız, Antalya Havalimanından tur hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzel ve konforlu araçlarımızla bulunduğunuz noktadan en iyi şekilde tatilinizi yapıp, konaklayacağınız bölgeye sizleri güzel koşullarda ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Antalya Havalimanından Kemer’e ortalama 1,5 saat, Alanya’ya 2 saat, Side’ye 1 saatte ve Belek’e 40 dakikada ulaşımınızı sağlayabiliriz.

Bununla birlikte gezi planı yaparken bu tarz otel, ulaşım gibi hizmetleri önceden ayarlayıp, karar vermeniz daha iyi olacaktır.

Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e Transfer

Akdeniz’in bir beldesi olan Kemer çok popülerdir. Otelleri her yıl dünyanın her yerinden yüz binlerce turisti ağırlamaktadır. Antalya Havalimanı ve Kemer ortalama 60 km’dir.

Şehre ulaşmanın en güvenilir yolu ise önceden Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e transfer rezervasyonu yapmaktır. Bu sayede hiç stres yapmadan, günün herhangi bir saatinde otelinize rahatça varacaksınız.

Bu transfer hizmetini sitemiz üzerinden uçuş ve otel bilgilerinizi ve adınızı, soyadınızı vererek rezervasyon yapabilirsiniz. Bu sayede kendinizi öngörülemeyen durumlardan ve sıkıntılardan kurtarmış olacaksınız.

Uçağınız Antalya Havalimanına iniş sağladığında, havaalanının salonunda adınızın yazılı olduğu bir kartla sizi bekliyor olacaktır.

Bagajınız ve eşyalarınız için size yardımcı olacak ve konforlu bir arabada, hoş bir müzik eşliğinde ve pencerenin dışındaki manzaralara bakarak doğrudan önceden belirtilen adrese varacaksınız.

Antalya’dan Kemer’e önceden transfer rezervasyonu yapmadıysanız, havalimanının hemen çıkışında taksiye binebilir ya da araç kiralayabilirsiniz.

Bütçenize uygun bir tatili tercih ediyorsanız ve zamanınız kısıtlıysa Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e otobüsle ulaşabilirsiniz. Bu yöntem ucuz olmasına rağmen çok zahmetli çünkü transferlerle seyahat etmeniz ve otobüs durağından otele kendi başınıza gitmeniz gerekecektir.

Havaalanından önce otobüs terminaline gitmeli (600 numaralı tramvayı veya otobüsü kullanabilirsiniz) ve orada bir şehirlerarası otobüs aramalısınız)

Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya Transfer

 Alanya küçük bir kasaba ama şimdiden dünyanın her yerinden turistler ve yerli tatilciler tarafından sevilmektedir. Alanya ılıman bir iklime sahiptir. Yıllık ortalama hava sıcaklığı +20 derecedir. Plajları uzun ve kumludur.

Çocuklarla tatile giden birçok aile Alanya’yı tercih etmektedir. Çünkü Bodrum ve Antalya’dan çok daha sakindir ve plajlarının kumlu ve sığ olmasından dolayı çocuklar için tatilin daha güvenilir ve rahat geçebileceği düşüncesi hakimdir.

Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya kendi başınıza ulaşmak o kadar da kolay değildir. Çünkü mesafe yaklaşık 125 kilometredir ve yolculukta 2 sürmektedir.

Ancak önceden transfer rezervasyonu yaparak, yorucu bir uçuşun ardından rahatlayabilir ve yaklaşan tatil hakkında hoş düşüncelere dalabilirsiniz.

Ayrıca araba kiralayabilir veya toplu taşıma kullanabilirsiniz, ancak bu yöntemler en hızlı ve en güvenilir değildir. Yolculuğunuz düşündüğünüzden daha da uzun sürebilir.

Antalya Havalimanı’ndan Belek’e Transfer

Akdeniz kıyısındaki en yeni ve genç olan tatil beldelerinden biri Belek’tir. Sadece kusursuz plajları ve lüks otelleri ile değil, aynı zamanda kaplıcaları ve profesyonel golf sahalarıyla da bilinmektedir. Bundan dolayı buradaki turizm sadece plaj ve güneşlenme amaçlı bir tatil değildir.

Şehrin topraklarında, golf merkezine ek olarak, çok sayıda futbol sahası da bulunmaktadır. Farklı ülkelerden takımlar burada düzenli olarak antrenmanlar ve antrenman kampları düzenlemektedir.

Belek, Antalya Havalimanına sadece 33 km uzaklıktadır. Ancak en yakın Antalya havalimanından toplu taşıma araçlarına binerekte otelinize ulaşabilirsiniz.  Havalimanından tramvay veya 600 numaralı otobüsle Meydan istasyonuna ve oradan da VA-22 numaralı otobüsle Belek’e gidebilirsiniz.

Zamana ve konfora değer veriyorsanız, şehre ulaşmanın en iyi yolu Antalya Havalimanı’ndan Belek’e transfer aracılığı ile olmaktadır. Böyle bir transfer hizmeti, zamanınızdan önemli ölçüde tasarruf sağlayacak ve gereksiz endişeleri giderecektir.

Antalya’ya varır varmaz sizi bir şoför karşılayacaktır. ve Aynı zamanda toplu taşımanın rahatsızlığını atlayarak güvenli bir şekilde ve en önemlisi hoş bir atmosferde otele ulaşacaksınız.

Antalya Havalimanından Side’ye Transfer

 Side güney kıyısında antik bir liman kentidir, ünlüdür.

Siz değerli misafirlerimize en uygun fiyatlarla Antalya Havalimanı Transferi hizmeti sunuyoruz. Antalya havalimanından Alanya, Side, Belek, Antalya şehir merkezi ve Kemer’e, antalya otel transferi hızlı ve ön ödemesiz transfer rezervasyonu  yapabilirsiniz.  Aynı zamanda Antalya Havalimanı’ndan bireysel transfer ya da grup transferi rezervasyonu da yapabalirsiniz.

Dahil olanlar

Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta

Hariç olanlar

İçecekler

Antalya Havalimanı Transferi
Antalya Havalimanı Transferi
Yanınıza ne almalısınız?
Bunlarda ilginizi çekebilir.

Alanya ATV Turu
Alanya Jeep Safari
Rafting Turu
Alanya Dalış Turu

Sık Sorulan Sorular!

Antalya Havalimanı Transferi ücreti kişi başı 600 TL.

  • Havaalanından/ Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta

Shuttle transfer insanların toplu olarak taşındığı transfer şeklidir. Yani transfer aracı sadece sizin hizmetinizde değildir.

Antalya Kemer arası VIP (1-9) kişi transfer ücreti 450 TL.

Antalya Alanya arası VIP (1-9) kişi transfer ücreti 750 TL.

Antalya Side arası VIP (1-9) kişi transfer ücreti 425 TL.

Antalya Belek arası VIP (1-9) kişi transfer ücreti 350 TL.

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız