Alanya Dalış turu ile rengarek bir dünyanın içinde bulunmaya ne dersiniz? Belki de herkesin cesaret edemeyeceği fakat çokta merak ettiği günübirlik dalış turu sizi bambaşka alemlere götürecektir. Belki de su altındaki rengarek canlıların yaşamlarına hayran kalacaksınız. Eğer merak ve heyecanı seviyorsanız, Alanya dalış turu programımıza siz değerli misafirlerimizi davet etmekten gurur duyuyoruz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
İ ki defa dalış
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Alanya Dalış Turu Fiyatları

Alanya dalışiçin en uygun yerlerden birisidir. Peki bu dalış turunun fiyatları nedir die soracak olursanız; Yetişkinler için tam ücret üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. 7-13 yaş için tam ücret üzerinden yarısı düşülmektedir. 6 yaş ve altı için ücretsiz olarak dalış turunu satın alabilirsiniz. 6 yaş altı dalış yapmasalarda ailesiyle birlikte turumuza katılabilir.

Alanya Tüplü Dalış turu

Alanya tüplü dalış turu için daha önce tecrübeli olmanız gerekmemektedir. Bu siin için ilk deneyim olabilir. Heyecanlı ya da korkuyor olabilirisniz. Fakat bu dalış turunun önemli parçalarından biridir. Dalış esnasında yanınıda bulunan lisanslı eğitmenlerimizle ilk dalşınızı rahatlıkla gerçekleştireceksiniz. Alanya Dalış Turu öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere günde iki kez yapılmaktadır. Reervasyon sırasında hangisi siin için uygunsa onu seçebilirsiniz.

Dalış turu ilk olarak sizleri konakladığınız tam donanımlı aracımızla alarak başlayacaktır. Transferinizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Daha sonra keyifli bir yolculugun sonunda limana geliyoruz. Burada bizleri eğitmenlerimiz ve güzel bir ekip karşılayacaktır. Onlarla kısa bir tanışmanın ardından, teknemize biniyoruz ve teknemiz limandan ayrılacaktır.

Lisanslı eğitmenlerimiz sizlere dalış hakkında bilmeniz gerekenleri en ayrıntılı sekilde anlatacak ve sorularınızı yanıtlayacaklarıdır. Sizlerde öğrenmek istediklerinizi dilediğiniz gibi sorabilirsiniz. Hatta herhangi bir rahatsızlığınız, kullandığınız herhangi bir ilaç varsa ya da kendinizi nasıl hissettiğinizle alakalı olan durumları da eğitmenlerimize mutlaka söylemenizi rica ediyoruz. Sağlığınız bizim için her seyden daha önemli olduğunu unutmayın.

NOT: lütfen bir gece önceden alkol almamış olmanız gerekmektedir.

Dalışı gerçekleştirmeden önce eğitmenlerimi tarafında beşerli gruplara ayrılacaksınız ve her grubun başına bir tane eğitmen verilecektir. Eğitmenlerimiz olmadan dalış yapmanız mümkün değildir ve yasaktır. Kurala uymayan misafirlerimiz direkt tekneye geri bırakılacaktır. Hatta son an da vageçmek isteyenler olursa onlarda tekneye dönüp orada vakit geçirebilirler.  Çünkü dalış eğlenceli fakat ciddiye alınması gereken bir aktivitedir. Bu yüzden sizlerin tek başınıza dalmanıza izin vermemi mümkün değildir.

Dalışımız iki aşamalı olacaktır. İlk dalışta 3-5metre dalıp, ikinci dalışta bu 10-15 metreye kadar çıkmaktadır. Hatta bu işi daha önce yapmış olan sertifikalı misafirlerimi için daha da derinlere kadar izin verilmektedir.

Alanya Dalış Turunda Hangi Koylara Gideceğiz?

Dalış turu için ziyaret edeceğimiz koylar, Alanya’ya 1 saat uzaklıkta olan deniz kenarında bulunan mağarlarda yapılmaktadır. Fakat dalış mağarada değil, mağaranın önünde bulunan koyda yapılacaktır.

Turumuz hem dalış hem de yüzme odaklı bir tur programıdır. Bu yüzden dalış yapmadığınız zamanlarda teknemizde güneşlenebilir, güneşin, mis gibi havanın tadını çıkarabilirisniz.

Aynı zamanda turumuz öğle yemeği dahildir ve öğle yemeğinde ızgara tavuk, salata vb. Yiyecekler bulunmaktadır. Fakat içecekler tur fiyatına dahil değildir.

Alanya Dalış Turu Teknesi Hakkında

Alanya Dalış Turu için genellikle ikikatlı ve dalış için uygun olan teknemizi tercih etmekteyiz. Teknemizin ikinci katında güneşlenmeniz için şezlonglar bulunmaktadır. Burada dilediğiniz gibi güneşlenip, vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda teknemizde duş, tuvalet ve üst değiştirme kabinleri bulunmaktadır. Teknemizde ve dalışta kullandığımız tüm ekipmanlar son derece kaliteli ve güvenilir ekipmanlardır. Dalış esnasında bütün ekipmanlarınızı biz sağlayacağımızdan dolayı yanınızda herhangi bir ekipmanla gelmenize gerek yoktur. Sadece bazı gerekli kişisel bakım ürünlerinizi ve eşyalarınızı getirebilirsiniz. Gözlük, güneş kremi, mayo, havlu gibi…

 

Alanya Dalış Turu İçin Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Alanya dalış  Turu için nasıl rezervasyon yaptırabilirim diyorsanız. Bu açıklamaları mutlaka okuyun. Tekne Turu ve diğer tur programları için rezervasyon yaptırmak isitiyorsanız 05538726294 nolu telefonla iletişime geçebilirisniz ya da internet sitesi üzerinden online rezervasyon yapabilirisiniz.

Alanya Dalış turu ile rengarek bir dünyanın içinde bulunmaya ne dersiniz? Belki de herkesin cesaret edemeyeceği fakat çokta merak ettiği günübirlik dalış turu sizi bambaşka alemlere götürecektir. Belki de su altındaki rengarek canlıların yaşamlarına hayran kalacaksınız. Eğer merak ve heyecanı seviyorsanız, Alanya dalış turu programımıza siz değerli misafirlerimizi davet etmekten gurur duyuyoruz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
İ ki defa dalış
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Alanya Dalış Turu
Side Dalış Turu
Kemer Dalış Turu
Alanya Dalış Turu
Belek Dalış Turu
Antalya Dalış Turu
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Alanya ATV Turu
Alanya Jeep Safari
Rafting Turu

Sık Sorulan Sorular!

Alanya Dalış turu ücreti kişi başı 800 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • İki defa dalış
  • Öğle yemeği

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız