Alanya Jeep Safari turu, gün boyunca Alanya’nın el değmemiş doğal güzelliklerini keşfetmenizi sağlayacaktır.

Eğer doğa ve macera tutkunu bir ruha sahipseniz, biz cevabınızı zaten biliyoruz. “Tabi ki evet!” Gerçekten de bu etkinlik sizin için mükemmel bir fırsat olacaktır.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Jip safari
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Alanya Jeep Safari Tur Programı

Alanya Jeep Safari turunun detaylarına geçmeden size birkaç tüyor vermek istiyoruz!!!

Her şeyden önce sağlığınız için çantanıza şapka, güneş gözlüğü ve güneş kreminizi koymayı unutmayın! Güneşli ve açık hava da seyahat edeceğimiz için bu önemli bir faktör.

Tur boyunca en iyi ve konforlu şekilde eğlenebilmeniz için mayolarınızı ve havlularınızı (ya da yüzerken kullanmak istediğiniz ekipmanı) getirmenizi öneririz.

Son olarak ise harika ve birbirinden güzel fotoğraflar çekmek için kamera ya da akıllı telefonunuzu yanınızdan ayırmadığınızdan emin olmanızı tavsiye ederiz.

Alanya Jeep Safari Turu Öncesi

Siz değerli misafirlerimizi bulunduğunuz otelinizden lük ve konforlu aracımızla aldıktan sonra jeep safari turumuzun gerçekleşeceği başlangıç noktasına ulaşıyoruz.

Alanya Jeep Safari turunun bulunduğu alana vardıktan sonra güler yüzlü, profesyonel bir ekip bizleri karşılayacak.

Burada eğitmenlerimiz size bilmeniz gerekenleri anlatacak ve güzergah, süreç, molalar ve güzergah hakkında sizi bilgilendirecektir. Detaylar konuya göre verilecektir.

Sizlerde bilmek istediğiniz ve merak ettiğiniz konular hakkında eğitmenlerimize istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Alanya Jeep Safari araçları 4,6 ve 8 kişi kapasiteli olup, 4*4 arazi araçlarıdır. Safarinin gerçekleşeceği rota ise 140 kilometredir.

Bu eğlenceli ve macera dolu Jeep safi turu, Alanya’da sevdiklerinizle yapacağınız ve anılar biriktireceğiniz turlar arasında yer alacaktır.

Çamlıbel

45 dakika mola vereceğimiz Çamlıbel’de akan bir nehir, muhteşem doğal güzelliğe sahip bir şelale ve dinlenip, güzel vakit geçirebileceğimiz bir restoran bulunmaktadır.

Dileyen misafirlerimiz nehirde yüzebilir. Yüzmek istemeyan misafirlerimiz ise restoranda Türk çayı ya kahve içebilirsiniz. Eğer isterseniz burasa balık tutabilirsiniz. Sizler için gerekli ekipmanı sağlamış olacağız.

Dim Mağarası

Alanya jeep safari turunda ilk durağımız Dim Mağarası olacaktır. Mağara deniz seviyesinden 1640 m yükseklikte yer almaktadır. Oluşumunun bir milyon yıl önce başladığı ve uzunluğunun yaklaşık 410 metre olduğu varsayılmaktadır. Burada her şeyi ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz için kameranızı yanınızdan ayırmamanızı öneririz. Mağarayı gezmek için 45 dakikamız olacaktır.

Bahçeler

Sonraki durağımız bahçeler olacaktır. Yarı tropik ılıman bir iklime sahiptir. Bu sebeple bu bölge de en büyük ve en tropikal meyveler yetişmektedir. Burada 10-15 dakika mola vakit geçirip, güzel fotoğraflar çekeceğiz.

Dim Çayı

Meyve bahçelerinden sonra zümrüt rengi olan Dim nehrini ziyaret edeceğiz. Deniz seviyesinden 1790 metre yüksekliktedir. Batı Toros Dağları’ndan doğar ve pitoresk bir geçitten, hızlı akan bir dereyle Akdeniz’e inmektedir..

Nehir boyunca birçok özgün kafe ve restoranın yanı sıra dinlenme ve piknik için geniş alanlar da bulunmaktadır.

Öğle Yemeği

Öğle yemeği için Dim Çayı üzerine kurulmuş bir restoranda mola vereceğiz. Menüde tavuk, balık, pilav, taze salata bulunmaktadır. Öğle yemeği sırasında nehirde yüzüp, harika vakit geçirebilirsiniz.

Harika manzaralar

Toros Dağları’nın nadide topraklarında harika bir Jeep Safari yolculuğu yapacağız. Vadiler, nehirler, ormanlar ve doğanın bizlere sunduğu güzellikler de bizi memnun edecek.

Bir dizi jeep şeklinde saatlerce sürecek olan bu yolculuktan çok memnun kalacaksınız. Elbette bu değerli anları ölümsüzleştirmek için de mümkün olduğunca fotoğraf çekme fırsatınız olacak.

Alanya jeep safari turu, sizi günlük hayatın sıkıcılığından kurtaracak. Engebeli arazi ve orman yollarından geçerek, size macera ve heyecan dolu anlar yaşatacak. Sıradan arabaların gidemediği yollardan geçip, köy hayatını yakından izleyeceğiz ve şehirden uzakta güzel bir doğa göreceğiz.

Alanya jeep safari turuna sizleri de davet etmekten mutluluk duyarız. Bu adrenalin dolu tura katılmak ve daha fazlasını öğrenmek için bizi arayabilir ve tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz.  Alanya’da günübirlik diğer turlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Alanya Jeep Safari turu, gün boyunca Alanya’nın el değmemiş doğal güzelliklerini keşfetmenizi sağlayacaktır.

Eğer doğa ve macera tutkunu bir ruha sahipseniz, biz cevabınızı zaten biliyoruz. “Tabi ki evet!” Gerçekten de bu etkinlik sizin için mükemmel bir fırsat olacaktır.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Jip safari
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Alanya Jeep Safari Turu
Side Jeep Safari turu
Alanya Jeep Safari Turu
Kemer Jeep Safari
Belek Jeep Safari 
Antalya Jeep Safari Turu
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Tazı Kanyonu Turu
  Alanya Rafting Turu
  Tazı Kanyonu-Adam Kayalar- Selge Antik Kenti Turu

Sık Sorulan Sorular!

Alanya Jeep Safari Turu ücreti kişi başı 450 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Jip safari
  • Öğle yemeği

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız