Bodrum Günlük Turlar

Bodrum Günlük Turlarla tatilinize heycan katmaya ne dersiniz? Birbirinden güzel cennet gibi tatil merkezlerini, uzman rehberler eşliğinde ve çok uygun fiyata keşfetmeyi kim istemez ki!

Sizler de Bodrum Günübirlik Turlar için sitemizi ziyaret edip, rezervasyon yapabilirsiniz.

Bodrum, standartların dışında bir Türk beldesidir. Bu güzel şehir, Ege Denizi kıyısında, Yunan Adaları’na çok yakın bir mesafededir. Aynı zamanda mimarisi, doğası ve bize yansıttığı atmosferle Avrupayi bir ruha sahiptir.

Bodrum, Bodrum, pitoresk koyları, Yunan tarzı binaları ve temiz plajları ile ünlüdür. Ayrıca sınırları içinde, Rodos şövalyeleri tarafından inşa edilen ve dünyanın yedi antik harikasından biri olan Karya hükümdarı Mausolus’un mezarı olan 15. yüzyıldan kalma bir kale vardır.

Şehirden gelen misafirler Bodrum Günlük Turlara çıkabilir ve bodrum çevresini ve çevredeki bölgeleri hayranlıkla izleme fırsatı yakalayabilir.

Bodrum Günübirlik Turlarla, Türkiye’nin doğal güzelliklerini ve en ünlü tarihi eserlerini görebilirsiniz.

Bodrum’dan Günübirlik Gezi Turları

Bodrum’dan yapılan günübirlik geziler, Ege bölgesinin popüler turistik mekanlarına seyahat etmenize ve bir plaj tatilinin keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Dalyan

Dalyan’da bulunan eşsiz tesis; siz değerli misafirlerimize doğal cazibe merkezlerini ziyaret etmeyi, hidrojen sülfür kaynaklarında yüzmeyi ve sağlığa faydalı olan çamur banyolarına girmeyi sunmaktadır.

Dalyan Nehri’nin kanallarında yapılacak olan bir tekne turu ile aktif bir tatil sizleri bekliyor. Su yolu üzerinde, tekneden kayalara oyulmuş Antik Likya Mezarlarını da izleyebilir, harika fotoğraflarda çekebilirsiniz.

Ayrıca başka bir su eğlencesi yapmak isteiğinizi biliyoruz. Bunun için İztuzu plajının topraklarını ziyaret etmeyi ihmal etmiyoruz. İztuzu, bir tarafı tatlı, diğer tarafı ise deni suyu bulunan dar, kumlu bir sudur.

Pamukkale

Pamukkale, muhteşem bir yerdir. Burada dünyaca ünlü bir doğa olayı göreceksiniz.. Yerli-yabancı herkesi etkileyen bu kar beyazı travertenlerde, harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Travertenler, kireç ve tuzların birikmesi nedeniyle binlerce yıl önce oluşmuş, kar görünümlü, beyaz taşlardır. Bunlara “Pamuk Dağı”da denir. Traverten dağlarında sıcak, şifalı suları olan kaplıcalar vardır. Burada yüzebilir, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bodrum Günübirlik Tur programımız Pamukkale şehrini ziyaret etmeyi’de içeriyor. Roma İmparatorluğu döneminden kalma antik tarihi burada korunmuştur. Antik harikalar şunları içermektedir:

*Çağımızın başlangıcındaki küçük Hierapolis şehri,
*Antik amfi tiyatro,
*Lahitler ve antik mezarlarla Anadolu’nun en büyük nekropolü.

Ayrıca misafirlerimiz antik kaplıcayı – Kleopatra’nın banyo yaptığı havuz – ziyaret edebilirler. Şehirden çok uzakta olmayan bir müze rezervi ve doğal pamuklu ürünler satın alabileceğiniz bir tekstil fabrikası da bulunmaktadır.

Bodrumda Günübirlik Turlar Nelerdir?

gunluktur.net, sizi Türk cazibe merkezlerinin tarihiyle tanıştıracak ve turumuzu çok heyecanlı hale getirecek profesyonel bir rehber eşliğinde, otobüsle günübirlik turlar için online rezervasyon yapabilirsiniz.

Turlar, 40 kişiye kadar olan grup turlarıdır. Otobüsler, turistleri doğrudan otelden alacak ve turun sonunda geri getirecektir.

Bodrum gezileri hakkında gezginlerden sık sorulan sorular

Bodrum’da en popüler geziler nelerdir?
Bodrum’da hangi rehberi seçmeli?
Önümüzdeki hafta sonu Bodrum’da hangi geziler yapılacak?
Şubat ayında Bodrum gezileri ne kadar?