Marmaris Günübirlik Turlar

Marmaris Günübirlik Turlar için sizleri sitemizi ziyaret edip, online rezervasyon yaptırabilirisiniz. Sizlere deneyimli rehberler eşliğinde ve çok uygun fiyatlara Günübirlik turlara katılma fırsatı veriyoruz.

Marmaris Tekne Turu

Marmaris tekne turu

Marmaris tekne turu, bölgenin güzelliği ile büyüleyen koylarına yapacağı gezi ile konuklarına unutulmaz bir gün yaşatmayı hedeflemektedir. Tüm detayları düşünülen
Marmaris ATV Safari turu

Marmaris ATV Safari turu

Marmaris ATV Safari turu adrenalin, heyecan ve macerayı tatilinize getiriyor. Tatilinizde son derece renkli, kahkaha ve macera dolu bir gün
Marmaris At Safari Turu

Marmaris At Safari Turu

Marmaris at safari turu Marmaris’in el değmemiş doğasına yapılacak olan huzurlu ve oldukça keyifli bir safari turudur. Bu tur sizleri
Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü tekne turu doğası, havası ve manzaralarıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan koylarda konaklayan dolu dolu bir tur programıdır. Her yaştan
Marmaris Buggy Safari Turu

Marmaris Buggy Safari Turu

Marmaris buggy safari turu bölgenin adrenalin yüklü günübirlik tur programlarından biridir.  Marmaris’in harika doğasıyla iç içe temas ederek gerçekleşen buggy

Marmaris Günübirlik Turlar için sizleri sitemizi ziyaret edip, online rezervasyon yaptırabilirisiniz. Sizlere deneyimli rehberler eşliğinde ve çok uygun fiyatlara Günübirlik turlara katılma fırsatı veriyoruz.

Marmaris, Ege Bölgesi’nin en iyi tatil beldelerinden biridir. Burada gezip, görebileceğiniz birçok cazibe merkezi vardır.

Sizlerde Marmaris Günübirlik Turlar ile Türkiye’nin en ikonik ve popüler yerlerini görebilmek için kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Ege Denizi’nin koylarında yüzebilir, tertemiz bir suyu olan Kleopatra plajında rahatlayabilirsiniz.

Turumuz esnasında size eşlik edecek olan deneyimli rehberlerimiz, yol boyunca antik kentler hakkında bilgi verecek ve sizler için sıradışı geziler düzenleyecek. Sizleri Ege kıyılarının en muhteşem yerlerine götürecekler.

Marmaris Günübirlik Turlar ve Gezilebilecek Yerler

Marmaris, küçük bir şehir fakat son derece popüler bir tatil beldesidir. Güzel koyları, tekne turları, ünlü barlar sokağı ve gece hayatı ile son derece ünlü bir yerdir. Marmaris’ten Türk cazibe merkezlerine ulaşmak çok kolaydır. Bunlardan kısaca bahselerim:

*Dalyan

Dalyan, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı olan bir beldedir. Dalyan ismini bölgede bulunan balık yakalama sahasından almıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin en önemli sazlık bölgelerindendir. Göçmen kuşların en önemli uğrak yerlerinden biridir.

Dalyan ‘da Turizm 1980’li yılların ortalarına doğru başlamıştır. Kamp, karavan ve kuş gözlemcileri bu bölgeye gelerek turizmin artışını sağlamışlardır.

*Ölüdeniz

Ölüdeniz, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir beldedir. Ölüdeniz’in kumsalı 2006 yılında Dünya’nın en güzel kumsalı seçilmiştir.

Fethiye Ölüdeniz turizm açısından oldukça gelişmiş bir yerdir. Likyalılarda güneş ve ışık diyarı, Ortaçağ’da ise Uzak Diyar olarak tanınmıştır. Türkiye’de bulunan en önemli deniz kulağı oluşumlarından biridir.

Ölüdeniz, tam da adı gibi durgun bir su olma özelliği taşımaktadır.

*Saklıkent Kanyonu

Saklıkent Kanyonu, Türkiye’nin en güzel doğal harikalarından biridir. Antalya’nın Kaş ilçesinde, Muğla’nın ise Fethiye ilçesinde yer almaktadır.

Saklıkent Kanyonu, günüöüzde yerli-yabancı dünya2nın birçok yerinden kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

Kanyo’nun taban debisi yüksek su ile dolu olduğundan dolayı suya girmek yasaktır. Saklıkent Kanyonu birçok kişinin uğrak yeri olmasından dolayı piknik yeri olarakta kullanılmaktadır.

*Marmaris Çıkışlı Pamukkale Turu

Pamukkale Denizli’nin en büyük nüfuslu ilçesinden biridir. Eski Adı Akköy olan Pmukkale !2 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen kanun ile ismi değiştirilmiştir.

1988 yılından beri UNESCO dünya mirası olan Pamukkale travertenleri ile meşhurdur.

Marmaris’te Görülmesi Gereken Yerler

Marmaris, hareketli barlar sokağı ve sahil boyunca uzanan sayısız plajı ile ünlü bir yerdir ve MÖ 4. yüzyıldan kalma savunma kalesi ile ünlüdür. Amarmaris’in dar ve antik sokaklarda yürüyerek Yunanistan’a gidebilir, Akdeniz’in ruhunu hissedebilir ve yol boyunca birçok ilginç şey öğrenebilirsiniz. Kalenin içinde ortaçağ silahları ve arkeolojik buluntular içeren bir müze de bulunmaktadır..

Ayrıca Marmaris çevresinde birçok tatil köyü bulunmaktadır. Gezi yolu boyunca çok güzel ve berrak olan İçmeler’in en muhteşem plajları vardır. Buradan en yakın adalara yüzebilir, bir su gezisi için rezervasyon yaptırabilir, yerel dağlarda ve tepelerde ATV’lere binebilirsiniz.

Deneyimli bir rehber ya da ekip eşliğinde Marmaris sahilinde bulunan tekneleri kolayca kiralayabilir ve Ege sularınını gezintiye çıkabilirsiniz.

Marmaris Günübirlik Tekne Turları

Kleopatra Plajı, Türkiye’den Ege Denizi’ne gelen misafirlerin en çok ziyaret ettiği yerdir. Efsaneye göre bu plajda bulunan kum birkaç bin yıl önce Mısır’dan buraya getirildiğine inanılıyor. Bu yüzden adanın ana cazibe merkezi olarak kabul edilmiştir. Burada rahatlayabilir, güneşlenebilir ve sevdiklerinizle beraber dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Gemiler akşam geç saatlerde adadan ayrılıyor ve böylece turistler sahilde eğlenmeye vakit bulabiliyor.


Kleopatra Adası yolunda, yüzmek için kapalı koyu ziyaret edebilirsiniz. Burada dalış yapabilir ve su altı sakinlerini izleyebilirsiniz. Şans eseri yunuslarla bile karşılaşabilirsiniz.