Antalya At Safari Turu için tatilinizi daha da renklendirmenk istemez misiniz? Belki de dünyanın en asil ve güzel hayvanlarıyla vakit geçirmek sizi rahatlatıp, zihninizin dinlenmesini sağlayacaktır.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
At Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Antalya At Safari Hakkında

Antalya’nın güzel ve eşsiz güzelliklerinin içinde, aynı zamanda en güzel plajlarından biri olan Lara Plajı‘nda bu asil hayvanlarla unutulmaz anlar yaşayabileceğinizin garantisini veriyoruz.

Atın üzerinde hafiften salınırken, hafif esen rüzgarda saçlarınız uçuşurken ve gözlerinizi kapatıp, denizin mis gibi kokusunu içinize çekmek size hoş bir hissiyat verecektir. Şu an bile bunu zihninizde canlandırdığınız da ne kadar heyecanlandığınızı fark edeceksiniz.

Antalya At Safari Turu’nu bizlerle deneyimleyip, unutulmayacak bir gün geçirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Siz  kıymetli misafirlerimizi ağırlayacağımız için mutluluk duyarız.

 At Safari turu’na aileniz ya da sevdiklerinizle katılabilirisniz ve dünyanın en asil, akıllı hayvanları olan atlarla unutulmayacak bir zaman geçirip, çok güzel fotoğraflarda çekebilirsiniz.

 Antalya At Safari Tur Programı

Antalya At safari Tur Programı için siz değerli misafirlerimii konaklamış olduğunuz otelinizden, konforlu ve donanımlı aracımızla alıyoruz. Daha sonra At Sari alanına doğru yola çıkıyoruz.

Keyifli bir yolculuğun sonunda çiftliğimize varıyoruz. İşinde profesyonel bir ekip, bizleri karşılıyor olacaktır.

Eğitmenlerimizle ve ekiple tanışıp, ardından eğitmenlerimiz kısa bilgi vereceklerdir. Herkesin boy ve kilolarına uygun atlarla eşleştirme yapılacaktır. Eşlemiş olduğunuz atla daha da yakınlaşabilmek için onlarla bir süre vakit geçirmenize izin verilecektir.

Atlarımızdan kormamanızı öneriyoruz. Çünkü her biri özel eğitimlerden geçmiş sakin ve uysal hayvanlardır. Asla sizlere zarar vermeyeceklerdir.

Güvenliğiniz bizim için önemlidir. İlk keze ata binme deneyimi yaşayacaksanız onlarla vakit geçirmek korkunuu ve heyecanınızı yenmenize sebep olacaktır.

Antalya At Safari Turu Hakkında Kısa Bir Eğitim

 At safari eğitmenlerimi siz değerli misafirlerimize binicilik, program ve güvenlik hakkında önemli ve kısa ilgiler vereceklerdir. Daha önce at binmemiş olmanız bu aktiviteyi gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelmeyecektir.

Eğer eğitmenlerimizi can kulağı ile dinleyip, kafanıza takılan şeyleri sorduğunuz an da hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Gerekli prosedürler tamamlandıktan sonra, dünyanın en asil hayvanlarıyla heyecanlı ve muhteşem bir yolculuğa başlamış olacaksınız.

Turumuz sırasında eğitmenlerimiz her zaman yanınızda olacaktır. Herhangi bir sıkıntı olduğun da onlar sizllere yardımcı olacaklardır.

Antalya At Safari Turu ile anın tadını çıkarmaya bakın…

Antalya At Safari Turu için tatilinizi daha da renklendirmenk istemez misiniz? Belki de dünyanın en asil ve güzel hayvanlarıyla vakit geçirmek sizi rahatlatıp, zihninizin dinlenmesini sağlayacaktır.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
At Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Marmaris At Safari Turu
Marmaris At Safari Turu
Kemer At Turu
Side At Safari turu
Alanya At Safari
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Antalya Buggy Safari
Rafting
Antalya Quad Safari

Sık Sorulan Sorular!

Antalya At Safari ücreti kişi başı 950 TL.

  • Transfer
  • Ekipman
  • Sigorta
  • Rehberlik

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız