Fethiye Günlük Turlar

Fethiye, Türkiye’nin tatil mekanları denildiğinde akla ilk gelen sıralarda yer alan bir tatil merkezidir. Fethiye’de gezip görebileceğiniz ve unutulmaz zamanlar geçirebileceğiniz Fethiye Günlük  Turları hakkındaki bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Fethiye Tekne Turu

Fethiye Tekne Turu (12 Adalar Tekne Turu)

Fethiye tekne turu saat 10.30 da başlayıp 18.00 de son bulan günübirlik tekne turudur. Genellikle Marmaris'e gelen yerli ve yabancı
Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz Tekne Turu, kristal berraklığındaki suları ve eşsiz doğal güzellikleriyle ünlü Ölüdeniz'in keşfedilmesini sağlayan bir deniz macerasıdır. Bu turda, göz

Akdeniz’in Güneybatısında yer alan ve Türkiye’nin gözde tatil merkezlerinden biri olan Fethiye, Muğla’nın bir ilçesidir. Doğası, tarihi dokusu, plajları, koyları, eğlence merkezleri, yemek kültürü gibi birçok farklı özelliğiyle hem yerli hem de yabanı turistlerin gözde mekanlarından bir tanesi Fethiye’dir. Fethiye Günlük Turlar sayesinde Fethiye’nin doğal güzelliklerinden, plajlarına, koylarından eğlence merkezlerine kadar tüm mekanlarını gezebilirsiniz.

Türkiye’nin en popüler tatil merkezlerinden bir tanesi olan Fethiye, dört mevsim turistleri ağırlamaktadır. Fethiye’ye tatile gelen insanlar deniş ve güneşin tadını çıkartırken bir yandan da birçok farklı tarihi mekanın, doğal güzelliklerin, çeşitli su sporlarının, kampların, Ekstrem Sporların keyfini çıkartabilirler. Fethiye Günlük  Turları içerisinde yer alan yamaç paraşütü turu, Safari Turu, Binicilik Turu, Kamp Turları gibi birçok farklı turlara katılarak Fethiye tatil yaparken hem eğlenceli hem de dolu dolu bir tatil yapabilirsiniz.

Fethiye’ye tatil ya da eğlence amaçlı gelen hem yerli hem de yabancı turistler güneşin, denizin ve eğlencenin keyfine varabilirler. Fethiye’de tatilini yapan ve geri dönecek insanlar çeşitli hediyelik eşyaları satın alabilecekleri yerel dükkanları ziyaret ederek tatile gidemeyen dostlarını bir nebzede olsa sevindirebilirler.

Fethiye Günlük Turları İçersinde Yer Alan Gezilecek Yerler

Fethiye’de tatilinizi yaparak dolu dolu vakitler geçirebileceğiniz, eğleneceğiniz, doğal güzelliklerin ve manzaraların keyfine varabileceğiniz birçok farklı Fethiye Turları yer almaktadır. Bu turlara katılarak gezip görebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz yerler aşağıda yer almaktadır.

Fethiye Plaj ve Koyları

Fethiye plajları arasında Ölüdeniz, Belcekız, Çalış, İnlice Halk Plajı, Kıdrak, Karaot, Kuleli plajı gibi birçok farklı plaj yer almaktadır. Ekonomik durumunuza ve tatilden beklentilerinize göre herhangi bir plajı ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde hem güneşin hem denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca plajların çevresinde yer alan yemyeşil ormanları gezerek huzurlu ve sakin vakitler geçirebilirsiniz. Muhteşem manzarası, temiz ve güzel denizi ile Fethiye plajlarını ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Su ve Ekstrem Spor Turları, Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye plajlarından güneş, deniz ve sahilin keyfini çıkartırken çeşitli su sporlarıyla da eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Fethiye’de yapabileceğiniz su sporları arasında yelken, sörf, jetski, dalış gibi birçok farklı çeşit yer almaktadır. Fethiye’nin gözde mekanlarından biri olan Dalaman çayı turlarına katılarak Rafting sporuna da katılabilirsiniz.

Fethiye’nin eşsiz manzarası eşliğinde yamaç paraşütü gibi birçok farklı Ekstrem spora da katılabilirsiniz. Ayrıca çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmış Aqua parklara giderek havuz keyfi de yapabilirsiniz.

Fethiye’nin Doğal Güzellikleri İçin Düzenlenen Fethiye Günlük  Turları

Fethiye, denizi ve güneşi kadar doğal güzellikleriyle de turistlerin ziyaret etmek istedikleri bir tatil merkezidir. Bu doğal güzellikler arasında Saklıkent Kanyonu, Yeşilvadi Doğa Parkı ve Kamp alanı, Ömer Eşen Tabiat Parkı, Gizlikent Şelalesi, Kelebekler Vadisi gibi birçok yer almaktadır. Ayrıca bu mekanlara ek olarak birçok farklı koyu ile sessiz, kalabalıktan uzak bir tatil yapmak isteyen insanlarında katılabileceği çeşitli Fethiye Turları yer almaktadır.

Tatil merkezi olarak köy havası almak isteyen meyve ağaçları içerisinde tatil yapmak isteyen turistler Fethiye’de yer alan çeşitli köyleri ziyarete edebilirler. Bu köyler arasında Karaağaç Alınca, Yanıklar, Yeşil Üzümlü, Yediburunlar Köyü gibi çeşitli köyler yer almaktadır.

Fethiye Ada Turları, Fethiye Tekne Kiralama, Fethiye Günübirlik Tekne Turları

Fethiye’de yer alan Gemile Adası, Şövalye (Fethiye) Adası, Oniki Adalar gibi çeşitli Ada turlarına katılabilirsiniz. Bu adalarda sessiz ve sakin, kalabalıktan uzak keyifli vakitler geçirebilirsiniz.