Alanya Starcraft Tekne Turu ile en güzel plajları ve gizli mağaraları ziyaret edebileceksiniz. Aynı zamanda dilediğinizce yüzüp,güneşi içinize çekebileceğiniz, bol bol fotoğraflar çekebileceğiniz romantik bir deniz turudur.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Öğle yemeği
Sınırsız alkolsüz içecek.

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar

Alanya Starcraft Tekne turu ile aktif ve eğlenceli birgün geçirebilir, Akdeniz’in masmavi ılık sularında yüzebilir, meraklı gözlerden uzakta gizlenmiş olan kumsallarda yürüyüş yapabilirsiniz. Hatta Pitoresk sahil şeridini sudan görmek isteyenler için harika bir seçenek olabilir. Dinlendirici bir tatil severler için harika bir tur fırsatı olmaktadır. Rahat şezlonglarda güneşlenerek; meditasyon yapabilir, kayalara çarpan yüksek dalgalara ve değişen kıyı manzaralarına bakabilirsiniz. Hafif esen rüzgar, uçsuz bucaksız bir deniz, yumuşacık mavi bir gökyüzü ve serinletici dalgalar sizi bir rahatlama ve dinginlik durumuna sokartır.

Teknede sizler için eğlenceli müzikler, köpük partisi, animasyon, açık barda çeşitli içecekler ve kokteyller sunulmaktadır.

Alanya Starcraft Tekne Turu Programı

Alanya’da Starcraft tekne turu, yattan atlayabileceğiniz, Kleopatra Plajı’nın beyaz kumları boyunca yürüyebileceğiniz, kıyı şeridinde kaybolan mağaraları keşfedebileceğiniz, Ulaj’ın en temiz plajında ​​dinlenebileceğiniz, görkemli Kızıl Kule’yi görebileceğiniz büyüleyici bir deniz yolculuğudur.

Alanya yakınlarındaki Kleopatra Plajı dünyanın en güzel plajlarından biridir, bu cennetteki her şey uyum ve huzurla doludur. Aynı zamanda burası için anlatılan bazı efsaneler vardır. Bunlardan biri ise şöyledir;  Mısır kraliçesi burada vakit geçirmeyi çok severmiş. Fakat sevmediği tek şey kumunun fala ince olmasıymış. Karısına hayran olan Kral Mark Antony, kraliçe için Nil kıyılrından kum getirmeyi bile emretmiştir. Bu yüzden burada bulunan kumlar kar beyazı küçük incilere benzetilmektedir.

Ulaş Plajı, turistler ve yerliler arasında oldukça popülerdir ve genellikle ailelerin favori yeridir. Uzun bir sahil şeridi, inanılmaz mavi-yeşil suları, piknik alanlı terasları bulunmaktadır. Bu yüzden burasıdoğa severleri kendine çeken bir bölgedir.

Alanya Starcraft Tekne turu sırasında yat, ortaçağ mimarisinin bir şahaseri olan Kızıl Kule boyunca yol alacaktır.  1226 yılında inşa edilen 30 metrelik bir kule ve ideal bir savunma yapısıdır, 56 gözetleme kulesi, hangi taraftan ortaya çıktıklarına bakılmaksızın düşman birliklerinin önceden belirlenmesine yardımcı olmuştur ve saldırıları kolayca geri püskürtmüştür. İlk bakışta basit bir yapı gibi görünen sekizgen kalenin içinde karmaşık bir yapı vardır.

Starcraft’ın yolu meraklı gözlerden gizlenmiş olan, ay ışığı yansıdığnda fosforlu gibi parlayan, eskiden ailelerinin karşı çıktığı genç aşıkların saklandığı mağaradır. Aynı zamanda korsanların evlerini getirdikleri korsan mağarasıdır.

Alanya’nın En Etkileyici Teknesi Starcraft

Alanya Starcraft tekne turu size gerçek bir zevk verecektir. Çünkü içinde güneşlenme alanları, konforlu şezlonglar, TV ekranları, split sistem, barlar, restoranlar bulunmaktadır. Yani üç katlı lüks bir teknede unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. Starcraft’ta rahat bir konaklama için ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Kar beyazı, ultra modern olan bu gemide herkes kendine göre bir şeyler bulacaktır.

Bol bol yüzerek ılık güneşin tadını çıkarabilir. Aynı zamanda sizler için hazırlanmış leetli yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Büfe, eski tariflere göre hazırlanan zengin et yemekleri, taze balıklar, vejeteryan lezzetleri, çeşitli sebze ve meyvelerle sizi kendine hayran bırakacak.

Doyurucu bir öğle yemeğinin sonunda, bir fincan Türk kahvesi veya demli bir çay ile anın keyfini sürebilirsiniz. Gün boyunca kaliteli şarapların, alkollü ve alkolsüz içeceklerin, ustaca hazırlanmış kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz.

Alanya Starcraft Tekne Turu ile Akdeniz’in ortasında lüks bir yatta geçirdiğiniz günü her zaman en iyi ve güzel bir şekilde hatırlayacaksınız.

Alanya Starcraft Tekne Turu ile en güzel plajları ve gizli mağaraları ziyaret edebileceksiniz. Aynı zamanda dilediğinizce yüzüp,güneşi içinize çekebileceğiniz, bol bol fotoğraflar çekebileceğiniz romantik bir deniz turudur.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Öğle yemeği
Sınırsız alkolsüz içecek.

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar

Alanya Starcraft Tekne Turu
Alanya Starcraft Tekne Turu
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Alanya Tekne Turu
Alanya Jeep Safari
Rafting Turu
Alanya Dalış Turu

Sık Sorulan Sorular!

Alanya Tekne Turu ücreti kişi başı 850 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Öğle yemeği
  • Sınırsız Soft İçecek

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız