Side Buggy Safari Turu, bol bol adranalin salgılayan, güvenli bir boş zaman etkinliğidir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
Buggy Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Side Buggy Safari Turu Hakkında

Daha önce yamaç paraşütü ve dalış, rafting ve binicilik denediyseniz, Side buggy safari turuna yabancılık çekmeyeceksiniz. Tur sırasında el değmemiş ormanları ve portakal ve zeytin bahçelerini, dağ yamaçlarını ve kanyonları ziyaret edeceksiniz. Zirvelere tırmanırken, tam olarak denizin derinliklerinden büyüyen kumlu plajlar ve lagünler, koylar ve adalar, dev kayalar ve yeşil iğne yapraklı ormanlar göreceksiniz.

Side buggy safari esnasında insanlardan uzaktaki koruları, aşılmaz çalılıkları, güzel seyir platformlarını görme fırsatı bulacaksınız. Doğayla baş başa kalabilir, çam kokusunu soluyabilir, hafif taze esintiyi hissedebilirsiniz.

Buggy Safari Nedir?

Buggy küçük ama arazi araçlarının özelliklerini taşıyan 4 tekerlekli, kullanışı kolay ve bir o kadar da güvenli araçlardır. Artık bir çok tesis bünyesinde bu  araçlardan bulunduruyor. Küçük olması ve kullanım kolaylığı, oldukça avantaj sağlıyor.

Buggy’nin bir özelliği de, inanılmaz derecede dayanıklı olması, sürücüye daha fazla güven ve heyecan veren zorlu engellerin kolayca üstesinden gelmelesidir.

Side Buggy Safari Turu Programı

Side Buggy safari turu kısa bir turdur. Sizi bulunduğunuz otelinizden konforlu araçlarımızla alıp baggy alanına götüreceğiz ve böylelikle turumuz başlayacak.

Side Buggy Safari turuna başlamadan önce buggy araçları ve ekipmanlar ile alakalı detaylı bir brifing alacak ve bir deneme sürüşü yapacaksınız.

Brifingden sonra, dağ zirvelerini ve yamaçları fethetmek için bir Side buggy safari turumuza başlayacağız. Yolculuk sırasında, fotoğraf ve videolar için pitoresk yerlerde birkaç mola verecek, bir dağ nehrinde yüzecek, vahşi yaşamla iletişim kuracaksınız. Parkuru tamamladıktan sonra buggy istasyonuna geri döneceğiz ve böylelikle Side buggy safari turumuz bitmiş olacak.

Side Buggy Safari Turunda Güvenlik

Güvenlik, herhangi bir gezinin, özellikle adrenalin turlarının ana kuralıdır. Tüm araçlar zorunlu muayeneye tabidir ve mükemmel durumdadır. Gezi boyunca, grubun güvenliğini ve rahatlığını önemseyen ve olağan dışı her türlü durumda yardımcı olan profesyonel bir eğitmen size eşlik ediyor olacak.

Kalkıştan önce, turun her katılımcısına yoldaki güvenlik ve davranış kuralları hakkında bilgi verilir ve ayrıca özel koruyucu ekipman sağlanır. Eğitmenin basit kural ve talimatlarını takip ederek gereksiz stres ve kaygıdan kaçınacak, Side buggy safari turundan en iyi şekilde yararlanacaksınız.

Buggy araçlarını kimler kullanabilir ve ehliyete ihtiyacım var mı?

Side buggy Safari ratası off road yollardan geçtiği için ehliyet gerekli değildir ancak güvenlik gereği 17 yaş altındakiler bu tura yalnızca yolcu olarak katılabilirler.

Side Buggy Safari Rotası

Side Buggy Safari rotası engebeli arazilerden, ormanlardan, sulak alanlardan oluşmaktadır. Bu sayede off roadın tadına varacaksınız.

Side Buggy Safari turu, doğayla bütünlük hissi verir. Adrenalini, huzuru, çevredeki dünyayı tefekkür ve dizginsiz zevki birleştiren eşsiz bir gezidir.

Side Buggy Safari Turu, bol bol adranalin salgılayan, güvenli bir boş zaman etkinliğidir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
Buggy Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Side buggy safari turu
Side buggy safari turu
Antalya Buggy Safari
Kemer Buggy Safari
Alanya buggy safari
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Side Tekne Turu
Side Green Kanyon Turu
Side Hamam Turu

Sık Sorulan Sorular!

Side Buggy Safari ücreti kişi başı 450 TL.

  • Transfer
  • Ekipman
  • Sigorta
  • Rehberlik

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız