Side Hamam Masaj SPA turu asırlık geleneklere uygun prosedürler ile yapılan sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıran ve rahatlamanızı sağlayan bir etkinliktir.

Dahil olanlar

Ücretsiz Otel Transferi
Sigorta
Tuz ve Buhar Odası
Sauna
Kese & Köpük Masajı
Yağ Masajı
Çay İkramı
Terlik, Havlu, Sabun, Peştemal

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Side Hamam Sauna Masaj Hakkında- Manavgat Hamam Fiyatları

Bir Akdeniz tatil beldesinde tatildeyken kendinizi yorgun veya sinirli, gergin veya stresli hissediyorsanız, Side’deki Türk hamamını ziyaret etmek vücudunuzu çabucak normale döndürecek, huzur bulmanıza ve güç kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Tatilinizin ilk günlerinden itibaren şehrin gürültüsünden ve günlük endişelerden tamamen uzaklaştıysanız, SPA prosedürleri sadece etkiyi artıracak ve daha fazla rahatlama ve huzurlu hissetmenize yardımcı olacaktır. Her halükarda geleneksel Side Türk hamamı sadece vücut için bir şifa değil, aynı zamanda ruh için bir merhemdir.

Görünümlerini Roma hamamlarına borçlu olan hamamlar, Bizans İmparatorluğu döneminde yaygınlaşmıştır. O zamandan beri hamamı ziyaret etmek birçok gelenekte özel bir ritüel haline geldi. Türk hamamının ayırt edici bir özelliği sıcaklıktır (30 ila 55 santigrat derece), sağlığa zarar vermez ve yüksek sıcaklıklarda kontrendike olanlar için bile uygundur.

Hamam geleneği özellikle kadınlar arasında popülerdir, oraya gitmek bir tatil veya bekarlığa veda partisine eşdeğerdir – yanlarına tatlı alırlar ve bayanlar genellikle bütün günü hamamda bir fincan kahve ile geçirirler.

Şehrin en iyi SPA komplekslerinden biri olarak kabul edilen Side Hamam Sauna Masaj salonunu ziyaret ederek oryantal banyo kültürüne katılabilir ve gerçek bir keyif alabilirsiniz. Buradaki hizmet en üst düzeydedir ve hijyen her şeyden öncedir – profesyonel personel, ek kozmetik prosedürler, terlik şeklinde hoş küçük şeyler, bireysel dolaplar, havlular … en talepkar misafirlerde bile olumlu bir izlenim bırakacaktır.

Side Hamam Spa komplexi, sauna ve buhar banyosu yapmanızı, tuz mağarasında faydalı buharları içinize çekmenizi ve çamur banyoları yapmanızı, tüm vücut peelingi, köpük masajı ve gerekli masajlarla yapmanızı sağlar. Bu lüks spa kompleksinde geçirilen bir günün ardından yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz.

Ayrıca geleneksel Side Hamam Masaj Sauna  prosedürleri, güzel ve eşit bir bronzluk için inanılmaz derecede faydalıdır – esansiyel yağlar güneş ışınlarını çeker ve aynı zamanda cildi zararlı etkilerinden ve stresinden korur, bu nedenle Side tatilinizdeki ilk günlerde Side Hamam programına katılmanızı öneririz. Güneş yanığı gibi ufak tefek sıkıntıların uzun zamandır beklenen tatili gölgede bırakmamasına, ılıman denizin ve güneşin tadını çıkarmaya engel olmamasına ve rahatsızlık vermemesine şimdiden dikkat etmekte fayda var.

Side Türk Hamamı- Sauna Buhar Odası

Geleneksel olarak Side’deki hamam ziyareti, cildinizin gözeneklerinin açılacağı ve vücudunuzun sonraki işlemler için hazır olacağı bir buhar odası ile başlar. Buhar banyosu %100 nem oranı ile benzersizdir, kasları gevşetir ve vücuttaki tüm zararlı maddeleri uzaklaştırır. Geleneksel Side Hamamında sıcak taşlara bezenmiş zengin iç mekanı, metal çanaklı masif lavaboları, mermer bankları ve platformları görebilirsiniz.

Köpük Masajı

Cildinizin gözenekleri açıldıktan sonra ölü deri parçacıklarını peeling veya köpük masajı ile temizlemeniz gerekir. Hamamda görevli personelimizin  hünerli elleri sizi tatlı bir uykuya daldıracak, inanılmaz derecede hafif ve gevşemiş hissedeceksiniz, vücudunuzun her kası daha esnek hale gelecek, cildiniz gençleşecek ve tazelenecektir. Eski tariflere göre demlenmiş bir bardak Türk çayı veya bir fincan kahveden sonra diğer işlemlere geçebilirsiniz.

Yağ Masajı

Side Hamam Masaj Sauna etkinliğini geleneksel bir masajla sonlandırmak daha iyidir. Bu masaj derinlemesine rahatlatıcı tonlama tedavisi, kas tonusunu düzeltmeyi ve enerji akışını teşvik etmeyi amaçlar. Masaj sırasında, yatıştırıcı ve daha yumuşak hale getiren ve deri altı tuzlarının biriktiği yerleri çalıştırmanıza izin veren ılık esansiyel yağlar kullanılır.

İşlemin etkisi hemen fark edilir, kan dolaşımı ve lenfatik drenaj iyileştikçe cilt daha pürüzsüz ve genç hale gelir. Yağ masajı eşsiz bir zevk verir, stresi ve yorgunluğu, baş ağrılarını ve kas gerginliğini mükemmel bir şekilde giderir.

Yüz bakımı

Side’deki Türk hamamını ziyaret etmenin güzel bir bonusu, cildi daha pürüzsüz ve daha esnek hale getiren özel bir nemlendirici yüz maskesidir. Ve beraberindeki masaj, kırışıklıkların görünümünü önler, şişliği giderir ve cildi iyileştirir. Kan dolaşımının uyarılması nedeniyle cilt oksijenle doyurulur ve sağlıklı, bakımlı bir görünüm kazanır.

Side Hamam SPA turu asırlık geleneklere uygun prosedürler ile yapılan sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıran ve rahatlamanızı sağlayan bir etkinliktir. Sizde Side hamam masaj sauna fiyatları ve diğer günübirlik Side turları hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Side Hamam Masaj SPA turu asırlık geleneklere uygun prosedürler ile yapılan sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıran ve rahatlamanızı sağlayan bir etkinliktir.

Dahil olanlar

Ücretsiz Otel Transferi
Sigorta
Tuz ve Buhar Odası
Sauna
Kese & Köpük Masajı
Yağ Masajı
Çay İkramı
Terlik, Havlu, Sabun, Peştemal

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Side Hamam Masaj Sauna
Side Hamam Masaj Sauna
Antalya Hamam Programı
Alanya Türk Hamamı
Belek Hamam Programı
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Şapka

Bunlarda ilginizi çekebilir.

 Side rafting- buggy safari turu

Sık Sorulan Sorular!

Side Hamam Turu ücreti kişi başı 250 TL.

  • Otel Transferi
  • Sigorta
  • Tuz ve Buhar Odası
  • Sauna
  • Kese & Köpük Masajı
  • Yağ Masajı
  • Çay İkramı
  • Terlik, Peştemal, Havlu, Sabun

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız