Side ATV Safari turu, engebeli arazide sıra dışı ve heyecan verici bir off-road turudur. Heyecan dolu ATV safari turu etkinliği  size unutulmaz izlenimler verecek, adrenalini doruklarına kadar hissettirecektir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Atv Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Side ATV Safari Turu Hakkında

Akdeniz tatil beldesi Side’nin çevresi alışılmadık derecede güzel – küçük otantik köyler, meyve bahçeleri, gürültülü akarsular ve şelaleler ve iğne yapraklı ormanlar ile kaplıdır. Taze dağ havası, sedir ve çamlarının baş döndürücü aroması, rüzgarın hafif bir fısıltısı, nehirlerin serin sıçramaları , sizi etrafınızdaki dünyayı tefekkür etmenize teşvik edecek.

Side ATV Safari tur Programı

Geleneksel olarak, “Side ATV Safari” turu otellerden transfer ile başlar. Konforlu ve klimalı bir otobüs belirlenen saatte sizi otelde alacak ve sizi ATV istasyonuna götüreceğiz. Burada güvenlik brifingini dinleyecek ve araç kullanmanın temellerini öğrenecek, kapalı bir alanda araç kullanacak ve kendinizi güvende ve rahat hissettikten sonra bir yolculuğa çıkacaksınız.

Turun rotası dağ yamaçları ve kanyonlar boyunca uzanmaktadır. En güzel yerlerde dinlenme molaları verecek, vadi ve sahil şeridi manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz, doğanın huzur veren seslerini dinleyip temiz orman havasını soluyabileceğiniz, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz ve serin bir dağ nehrinde kendinizi yenileyebileceğiniz dinlenme molaları…  İnsanın dokunmadığı doğanın koynunda, bir güç ve enerji dalgası, huzur ve sükunet, içsel uyum ve rahatlama hissedeceksiniz.

Side ATV safari programı, ormanlar vahşi hayvanlar ve kuşlarla dolu olduğu için size hoş sürprizler yaşatabilir. Şanslıysanız kartallar ve sülünler, balıkçıllar, saka kuşları ve kekliklerle karşılaşacaksınız. Türkiye’nin faunası inanılmaz derecede zengin, tilki ve kirpiler, alageyik ve yaban domuzları Akdeniz kıyısındaki ormanlarda yaşıyor ve belki de doğal ortamda onların izini sürerek kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Atv kullanmak için ehliyete ihtiyacınız var mı?

ATV kullanmak için sürücü ehliyetine sahip olmak gerekli değildir, çünkü rota ormanlık alandadır. İster deneyimli bir sürücü olun, ister ilk kez ATV kullanın, mini SUV kullanmak size zorluk çıkarmaz çünkü ATV’nin kullanımı son derece kolaydır. Ayrıca safariye çıkmadan hemen önce kapalı bir alanda deneyimli bir eğitmen eşliğinde eğitim alma imkanı bulacaksınız.

ATV safari güvenli mi?

Side ATV safari turu bir takım ekstremlere ait olmasına rağmen tamamen güvenlidir. Yine de, direksiyonun arkasındaki temel davranış kurallarını ihmal etmemelisiniz. Gezi öncesi profesyonel eğitmenler size rotayı ve yolun özelliklerini anlatacak, nasıl ATV kullanacağınızı gösterecek ve tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Yolculuk boyunca size eşlik edecekler, öngörülemeyen durumlarda yardım sağlayacaklar ve güvenliğinizi sağlayacaklar. Ayrıca dağ yollarında kendinizi daha güvende hissetmek için koruyucu ekipman kullanacaksınız. Tüm ATV’ler mükemmel durumda ve periyodik teknik denetimlerden geçiyorlar.

Side Çevresindeki Güzel Manzara

Side’nin kumlu plajlar, kayıp lagünler, kıyı kayalıkları ve zümrüt suyu olduğuna dair yaygın bir inanış vardır. Şehrin dört bir yanından, şelalelerin ve çalkantılı nehirlerin, kanyonların ve boğazların, iğne yapraklı ormanların ve ardıç bahçelerinin gizlendiği vadilerde güçlü Toros Dağları ile çevrilidir. Dağların doruklarından şehrin, koyların ve lagünlerin büyülü manzaraları, güneş ışınlarında oynayan dalgalar ve yemyeşil yamaçlar açılıyor.

Side ATV Safari turu yolu rengarenk köylerin ve meyve bahçelerinin yanından geçmektedir. Bu bölge sadece zeytin, domates ve limon ile tanınmaz – muz, bergamot, avokado, kivi yerel bahçelerde yetiştirilir. Gördüğünüz gibi, doğa Türkiye’yi cömertçe bahşetmiştir ve nereye giderseniz gidin pitoresk manzaralar ve bozulmamış güzelliklerle çevrili olacaksınız.

Side ATV Safari turu Türkiye’nin pek turistik olmayan tarafını gösterecek, sıradan çiftçilerin hayatıyla tanışacak, sadece yerel sakinlerin bildiği vahşi köşeleri ziyaret edecek, orman çalılıkları arasında ekstrem bir yolculuk yapacaksınız.

Side ATV Safari turu, engebeli arazide sıra dışı ve heyecan verici bir off-road turudur. Heyecan dolu ATV safari turu etkinliği  size unutulmaz izlenimler verecek, adrenalini doruklarına kadar hissettirecektir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Atv Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Side ATV Safari Turu
Alanya ATV Safari
Side ATV Safari Turu
Kemer ATV Safari
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Side Buggy Safari
Side Tekne Turu
  Tazı Kanyonu Turu

Sık Sorulan Sorular!

Side ATV Safari Turu ücreti kişi başı 450 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Atv Safari

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız