Alanya Aquajoy Su Parkı turuna rezervasyon yaparak; bilet kuyruğu, öğle yemeği için restoran seçimi ve toplu taşıma zahmetinden kendinizi tamamen kurtarabilirsiniz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Öğle yemeği sınırsız
Sınırsız alkol (bira, şarap)

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Alanya’da Aquajoy su parkı’na yapacağınız bir tur, sizi kısa bir süreliğine çocukluğunua geri dönürecek, dilediğinizce vakit geçirmenize olanak sağlayacaktır. Hatta içinizden geldiğince eğlenebilir ve ekstrem kaydıraklarda adrenalinin tadını çıkarmak için haika bir fırsat olacaktır.

Sevdiklerinizle ya da ailenizle Aquajoy Su Parkı turuna giderek, sadece harika bir gün geçirmekle kalmayacaksınız. Zihninizde rahatlama, keyif ve mutluluk hissini bir arada yaşayacaksınız. Siz de Aquajoy su parkına gelerek peri masalını andıran bir hayali ve sıradan bir günü renkli ve unutulmaz kılabilirsiniz.

Alanya ile Manavgat Arası Mesafe

Alanya Aquajoy su parkı sadece eğlence merkezi değil; gemileri, direkleri, dümenleri ve topları ile tam bir korsan şehridir. Geleneksel havuzları ve kaydıraklarının yanı sıra bölge konforlu konaklama için her şeye sahiptir. Öreneğin; konforlu şezlonglar, şemsiyeler, yeşil alanlar, barlar ve lüks restoranlardır.

Alanya’da her zevke uygun eğlence mekanları ya da alanları bulabileceğinizden dolayı burada zaman hiç fark etmeden akıp gider. Yetişkinler kokteyllerin ve güneşlenmenin tadını çıkartırken; çocuklar çocuk alanında eğlenebilir, kaydıraklara binebilir ve havuzlarda yüzebilir.

Turumuz genç ziyaretçiler için aktif bir programdır. Ödüllü yarışmalar, korsan hhazineleri aramaları, su da heyecan verici oyunlar sunulmaktadır. Aquajoy su parkının alanı rahattır, burada kaybolmanız mümkün değildir. Genellikle bu tür cazibe merkezleri büyük olduğu için aileler çocukları için tedirgin olabiliyorlar. Fakat ebeveynler en huzursuz çocuklar için bile endişelenmemelidir.

Aquajoy su parkı, Manavgat’a 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu sebeple Alanya’dan sabah erken saatlerde ayrılmanız gerekecek. Yolculuk gayet rahat ve huzurlu geçecektir. Keyifli bir yolculuğun sonunda aquajoy su parkına geleceğiz. Burada muhteşem ve eğlenceli bir gün sileri bekliyor olacaktır. Burada düşünmeniz gereken tek şey güneşin zararlı ve yakıcı ışınlarından kendinizi korumak olacaktır. Çünkü burada kendinizi kaybedebilirsiniz.

Gün ortasında kendinizi yorgun ve acıkmış hissettiğinizde ağaçların gölgesinde dinlenebileceğiniz ve geleneksel Türk mutfağının yemeklerini tadabileceğiniz öğle bir öğle yemeğiniz olacak. Birbirinden güzel yemekleri tatma fırsatınız olacak ve güzel bir yemeğin ardından demli bir çay ya da bol köpüklü bir kahvenin keyfini sürebilirsiniz.

Aquajoy Su Parkı ve  Kaydıraklar

Alanya Aquajoy su parkı modern ve güvenlidir, deneyimli eğitmenler suya yakın yerlerdeki  davranış kurallarını dikkatle izler ve animatörler çocukları gözetimsiz bırakmazlar.  Fakat  girişte yalnızca yetişkinlerin eşlik ettiği yerler vardır – Burası Aqua Tower – en küçük açık hava meraklılarının rekreasyonu için bir yerdir.

Sığ bir havuz, bol eğlence ve heyecan verici oyunlar, rengarenk alçak kaydıraklar çocukları sevindirecektir. Çeşmeler özellikle çocuklar arasında popüler ve burada en çeşitli olanlardır. Bu kaydıraklarda ferahlatıcı spreyin altında sıçrayabilir ve zıplayabilirsiniz.

Daha yaşlı ziyaretçiler için, her biri kendi içinde ilginç olan kolay kaydıraklar ve heyecan verici sürüşler mevcuttur. Rafting Kaydırağı’ndan aşağı inerken, sanki engebeli bir dağ nehrinde rafting yapıyormuş gibi hissedeceksiniz ve Flying Boats cazibe merkezinde şişme botun nasıl yüzeyden ayrılıp havada süzüldüğünü hissedeceksiniz.

Alanya Aquajoy Su parkında toplamda farklı uzunluklarda ve karmaşıklıkta 15 kaydırak vardır, en uzunu 190 metrelik bir kaydıraktır ve bu kaydıraktan en kısa iniş sadece 20 saniye sürmektedir. Bazı kaydıraklar kapalı bir tünel gibi görünmektedir ve oldukça diktir. Onlardan kaymak size özel bir sürüş ve ekstrem spor duyguları verecektir.

Kaydıraklar Kamikadze, Kral Kobra ve Kara Delik, Aquajoy su parkında en popüler olanlardır ve herkes onları sürmeye cesaret edemez. Dik kaydırakların görünümüne rağmen, onlardan kaymak kesinlikle güvenlidir ama asıl önemli olan mesele davranış kurallarına ve güvenlik önlemlerine uymaktır. Su parkının deneyimli eğitmenleri ve personeli her zaman oradadır. Sie her koşulda yardımcı olacaklardır.

Alanya’dan Aquajoy Su Parkı’nı ziyaret etmek sevdikleriniz ve ailenizle beraber sizleri memnun edecek ve sizlere hiçbir zaman unutamayacagınız anılar bırakacaktır.

Alanya Aquajoy Su Parkı turuna rezervasyon yaparak; bilet kuyruğu, öğle yemeği için restoran seçimi ve toplu taşıma zahmetinden kendinizi tamamen kurtarabilirsiniz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Öğle yemeği sınırsız
Sınırsız alkol (bira, şarap)

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Alanya Aquajoy Su Parkı
Alanya Aquajoy Su Parkı
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Alanya ATV Turu
Alanya Jeep Safari
Rafting Turu
Alanya Dalış Turu

Sık Sorulan Sorular!

Alanya Tekne Turu ücreti kişi başı 1400 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Öğle yemeği sınırsız
  • Sınırsız alkol (bira, şarap)

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız