Kemer Tekne Turu

Kemer  tekne turu tamamen korsanların yaşam tarzına ait dekorasyona sahip olmasıyla sizleri kendine hayran bırakacak ve kendinizi Karayip Korsanlarında hissettirecek bir tur olma özelliği taşıyor.

Tur Paketleri

Kemer Tekne Turu ile Kemer’in eşsiz güzelliğini ve muhteşem koylarını görme şansını yakalamış olacaksınız. Aynı zamanda Akdeniz’in berrak ve sıcak sularında bol bol yüzebilir, mavi ve yeşilin bir arada bulunduğu manzaraya sahip Kemer koylarında güzel fotoğraflar çekerek anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kemer Tekne Turu Neler Vadediyor?

Daha öncede söylediğim gibi tamamen korsanların yaşam tarzını yansıtan dekorasyonuyla Akdeniz’in berrak ve el değmemiş sularında, manzaranın tadını çıkaracaksınız.

Kemer Tekne Turumuz boyunca dilediğiniz gibi vakit geçirip, teknede yapılacak olan eğlence ve yarışmalara katılabilirsiniz.

Amacımız sizlerin daha kaliteli bir zaman geçirmenizi sağlamaktır. Bunu da Kemer Tekne Turu ile sizlere sunmuş olacağız.

Kemer Tekne Turu Programı

Sizleri lüks ve donanımlı aracımızla bulunduğunuz otelden alıyoruz ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz.

Transfer aracımız sizi Kemer Marinaya getirecek. Buradan teknemize binip, Akdeniz’in el değmemiş sularına yelken açıyoruz. Gördüğünüz manzara sizi kendine hayran bırakabilir.

Kemer Tekne Turu ve Güzergah

Muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz, Akdeniz’in mavisi ve yeşilinde kaybolacağınız nefis bir güzergah hazırladık. Turumuzda sizleri harika yüzme noktalarına  götüreceğiz. İlk güzergahımız Phaselis Antik Likya Kenti olacaktır.

Phaselis Antik Kenti ve Koyu

Antalya’nın en güzel yerlerinin başında gelen Phaselis Antik Kenti, Kemer’e 17 km uzaklıktadır.

Phaselis, tarihi özelliklerinin yanı sıra plajları ve deniz turizmiyle büyük bir öneme sahiptir.

Tarihi önem taşıyan Phaselis’in kuruluşunun M.Ö. 690’a ait olduğu söylenmektedir. Antik kent Phaselis,  hem Likya hem de Pamfilya bölgesi olarak gösteriliyor.

Kemer korsan tekne turu esnasında bu koyda yüzme molası vereceğiz.

Kleopatra Koyu

Phaselis Koyundan sonra ikinci uğrak yerimiz Kleopatra Koyu olacaktır. Belki de gireceğiniz en güzel denizlerden biri olma özelliği taşıyor olabilir. Bu koy berrak ve ılık bir suya sahiptir. Burada yüzerken bütün stresinizi unutacağınıza eminiz.

Kemer Körfezi

Antalya Körfezi olarak da bilinen bu yer Kemer sahil şeridinde yer alıyor.

Denizin mavisi ve ormanın yeşili sizlerde harika bir enerji bırakmaktadır. Yani bu bölgelerde kendinizi kötü hissetmeniz mümkün değildir. Birçok kişiye ev sahipliği eden Kemer Körfezi sizi kendisine hayran bırakabilir ve güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Her gittiğiniz yere bir öncekinden daha da çok beğenip daha da hayran kalacaksınız.

Cennet Koyu

Kemer Körfezi’nden sonra artık son durağımız olan Cennet Koyu‘na doğru yola çıkacağız. Çakıllı bir plajı ve harika bir ormanı bulunan bu koy; tekne turları ve yüzmek için tercih edilen önemli koylardan biri olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda bu koyda yüzerken ne kadar çok balık çeşidi olduğunu da görmüş olacaksınız.

Bu koyda bulunduğunuz zamanlarda sizler için düzenlenmiş olan yarışmalar ve sizler için hazırlanmış yiyecek-içeceklerden turunuzu daha da eğlenceli hale getirmiş olacak.

Teknenin dilediğiniz bölümlerinde vaktinizi geçirip manzaranın tadını çıkartıp, bu anları ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekebilirsiniz.

Kemer Tekne Turuna Veda

Bu tatlı ve keyifli yorgunluğun sonunda başladığımız noktaya teknemizle döneceğiz ve otelimize götürmek için otobüslerimiz bizi başlangıç noktasında bekliyor olacak.

Kemer Tekne Turu ve diğer günübirlik Kemer turları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Transfer Noktası ve Zamanı

Misafirlerin otellerden alınma saatleri değişiklik gösterebilir. Lütfen tam saat için bizimle iletişime geçin.

Önemli bilgi

Yanınızda havlu, mayo, güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü ve kendi şnorkel ekipmanınızı getirmelisiniz. Yüzmek için bol bol zamanınız olacak.

Kemer Tekne Turu

Kemer  tekne turu tamamen korsanların yaşam tarzına ait dekorasyona sahip olmasıyla sizleri kendine hayran bırakacak ve kendinizi Karayip Korsanlarında hissettirecek bir tur olma özelliği taşıyor.

Tur Paketleri

Kemer Korsan Tekne Turu
Kemer Korsan Tekne Turu
Antalya Korsan Tekne Turu

Kemer Tekne Turu

Kemer  tekne turu tamamen korsanların yaşam tarzına ait dekorasyona sahip olmasıyla sizleri kendine hayran bırakacak ve kendinizi Karayip Korsanlarında hissettirecek bir tur olma özelliği taşıyor.

Tur Paketleri

Yanınıza ne almalısınız?

Mayo
Havlu
Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Şnorkel

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Suluada Tekne Turu
  Kemer Dalış Turu
  Kemer Akvaryum Turu

Sık Sorulan Sorular!

  • Yetişkin: 500
  • 6-11 yaş: 400
  • 0-5 yaş: 0

  • Phaselis Koyu
  • Cennet Koyu
  • Kemer Körfezi
  • Kleopatra Koyu

Tur İncelemeleri

4.50 based on 2 reviews
27 July 2022

Cok guzel bir gun gectik, her sey guzeldi. Gezi sirasinda sahile inmemigimize ragmen, cocuk ve ihtiyarlar demir merdivenlerde biraz zorlandilar ama yinede deniz mukkemeldi

2 July 2023

Yemekler ikramlar çok güzeldi sadece çay servisinde bardakların küçük olması biraz üzücüydü onun dışında güzel bir turdu teşekkürler

Yorum yapın.

Puanınız