Antalya tatilinizi renklendirmek için Antalya Özel Balık Turu  düzenliyoruz. Saatlerce doğa, temiz iyotlu hava, el değmemiş Akdeniz ve hem bedeninizi hem de zihninizi dinlendirecek bir ortamla bütünleşeceksiniz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Balık Turu
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Antalya Özel Balık Turuna  katılarak harika bir ekiple hem eğlenecek hem de onların yardımıyla balık avlama becerilerinizi geliştireceksiniz. İlgileniyorsanız hemen programımızın tamamını okuyabilir ve gezimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Antalya Özel Balık Turu Programı

Turun tam olarak neler içerdiğini merak ediyorsunuzdur; Bu nedenle başlangıç ​​olarak bu turun hem balık tutmak hem de yüzmek için uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Yani yanınızda mayo veya havlu getirmeniz gerekiyor. Bir süre güneş ışınlarının altında kalacağımız için şapkanızı, güneş kreminizi ve güneş gözlüğünüzü yanınıza almalısınız.

Son olarak, ölümsüzleştirilmeyi hak eden eşsiz bir balığı yakalayabileceğiniz için otelinizden ayrılmadan önce fotoğraf makinenizi yanınızda bulundurun!

Harika Bir Başlangıç

Antalya Özel Balık Turu programımıza başlamak için tam donanımlı ve konforlu aracımızla belirlenen saatte sizi otelinizden alacağız.

Ardından teknemizin kalkacağı limana ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğumuz olacak.

Ekiple Tanışın

Güverteye çıkıp bu küçük teknenin egzotik tasarımına hayran kalabilirsiniz. Ardından hem balıkçılık hem de kaptanlık konusunda profesyonel olan kaptanımızla tanışma fırsatı bulacaksınız.

Ekipmanın nasıl kullanıldığı ve güvenlik prosedürleri hakkında biraz konuştuktan sonra, çeşitli balık türlerini yakalamak için Akdeniz’in en uygun noktalarına yelken açacaksınız.

Ardından Antalya Özel Balık Turunun en önemli kısmı resmen başlayacak.

Balık Tutma Sırasında

Size iyi şanslar diliyoruz!

Antalya Özel Balık Turunun bu bölümünde olta, yem vb. ile ilgili ekipmanlarınızı istediğiniz kadar kullanabileceksiniz. Yeterince şanslıysanız, balık avında ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterecek çeşitli balıklar yakalayabilirsiniz.

Ancak yakalayamazsanız merak etmeyin: Teknemizde güzel manzaranın keyfini çıkaracağınız için yine de büyük bir avantajınız olacak. Ayrıca ne yaparsanız yapın eğlenmeyi, anılarınızı ölümsüzleştirmeyi, anı yaşayarak bedeninizi ve ruhunuzu mutlu etmeyi unutmayın.

Zaman dolduğunda, limana doğru yola çıkacaksınız. Sizi konforlu araçlarımızla almak ve otelinize götürmek için orada bekliyor olacağız. Vardığımızda birbirimizle vedalaşacağız ve eğlenceli Antalya Özel Balık Turu keyifli duygularla sona erecek.

Antalya Özel Balık Turu rezervasyonu için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elbette başka Antalya günübirlik tur ve organizasyonlarımızda sizlerle tekrar buluşmak isteriz.

Antalya tatilinizi renklendirmek için Antalya Özel Balık Turu  düzenliyoruz. Saatlerce doğa, temiz iyotlu hava, el değmemiş Akdeniz ve hem bedeninizi hem de zihninizi dinlendirecek bir ortamla bütünleşeceksiniz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Balık Turu
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Antalya Özel Balık Turu
Belek Balık Turu
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Suluada Tekne Turu
  Antalya Tekne Turu
  Antalya Tekne Kiralama

Sık Sorulan Sorular!

Antalya Özel Balık Turu  ücreti kişi başı 550 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Balık Turu
  • Öğle yemeği

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız