Bir akdeniz beldesi olan Side’de tatil yaparken, Side Water Planet Su Parkını olmazsa olmazlar arasına mutlaka eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Aquapark giriş ücreti
Öğle Yemeği
Alkolsüz içecekler

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
Alkollü İçecekler

Water Planet Su Parkı ekstrem kaydıraklardan bungee jumping’e, rafting ve yapay dalgalardan havuzda yüzmeye kadar her zevke uygun aktiviteler sunuyor.

Water Planet Su Parkında herkes kendine göre bir şeyler bulacak. Heyecan sevenler için su kaydırakları, dinlendirici bir tatil sevenler için de havuz kenarındaki konforlu şezlonglar var.

Bunun yanında barda egzotik kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz. Çocuklar eğlencenin ve oyunun tadına doyacaklar. Water Planet Su parkında hangi aktiviteyi seçerseniz seçin, günün sonunda iyiki gelmişiz diyeceksiniz.

Water Planet Su Parkı İçin Otellerden Transfer

Tur rezervasyonunuzu aldıktan sonra, belirtilen gün ve saatte sizi konforlu bir araç ile otelinizden alacağız ve Water Planet Su parkına götüreceğiz, rehberiniz size her durumda yardımcı olacak.

Profesyonel animatörler, heyecan verici oyunlar ve ilginç yarışmalarla çocuklar bol bol eğlenecek. Öğle yemeği sırasında tükenen enerjinizi yerine koyacaksınız.

Water Planet Su Parkı ve Kaydıraklar

Water Planet Aquapark‘da  zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Çok çeşitli dik kaydıraklar, sarmal tüneller, havuzlar ve ilgi çekici yerler en sofistike misafirleri bile şaşırtır. Adrenalin tutkunları, kamikaze tepesi veya kara delik tüneli boyunca havuza yüksek hızda uçarak adrenalin patlaması yaşayacak ve tüm aile ve hatta çocuklar dört şeritli multi slide’dan aşağı inebilecek.

Küçükler için su parkında sığ havuzlar ve sekiz kaydıraklı özel bir alan,   heyecan arayanlar büyükler için ise bir bungee jumping ve 300 metrelik rafting parkuru bulunuyor. 16 kaydıraktan Rainbow ve Lazy River özellikle popülerdir

Water Planet su parkındaki tüm aktiviteler kesinlikle güvenlidir ve deneyimli eğitmenler güvenlik kurallarına uyulmasını sıkı.

Yapay Dalgalı Yüzme Havuzu

Diğer alanlardan sıkıldıysanız sizin için bir sürprizimiz var; yapay dalga havuzu. Burada sanki denizdeymişsiniz gibi sörf yapabilirsiniz. Havuzlarda çocuklar için bir çok oyuncak, minder ve çemberler var, voleybol oynayabilir, dalgaların üzerinde atlayabilir veya sadece hafif güneşin ışınlarını içinize çekebilirler.

Bungee jumping ve rafting

Tatilde rafting yapmayı ya da uçurumda bungee jumping yapmadıysanız, Water Planet Aquapark size bu imkanları da sunuyor. 300 metrelik yapay bir nehir üzerinde şişme botla rafting yaptıktan sonra gerçek raftinge hazırlanacak ve inanılmaz bir keyif  yaşayacaksınız, heyecan ve adrenalin tutkunları ise  30 metre yüksekliğe sahip bir bungee jumping ile zıplayabilir.

Water Planet Su Parkında Her Zevke Uygun Eğlence

Geleneksel su parkı havuzlarına ve kaydıraklarına ek olarak, eğlence merkezinde kaliteli bir zaman geçirmeniz için her şey vardır – soyunma odaları ve duşlar, şezlonglar ve dinlenme alanları, barlar ve restoranlar. Hediyelik eşya dükkanında hediyeler satın alabilir ve dövme salonunda modaya uygun bir dövme yapabilirsiniz. Parkta tatilcilerin rahatlığı için gerekli bronzlaşma ürünleri, fotoğraf salonları ve ilk yardım odası da bulunmaktadır.

Water Planet Aquaparkı ziyaret etmenin avantajlarından biri de, gölgede oturarak hafif hoş müzikler dinleyebileceğiniz ve soğuk içeceklerle kendinizi tazeleyebileceğiniz bir bardır.

Water Planet Su Parkında geçirilen bir gün hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından hatırlanacak. Çocuklar enerjilerini atıp ılık suda yüzebilecekler, gençler çeşitli kaydıraklardan kayabilecek ve ebeveynler çocukları animatörlere emanet edip kaygısız bir zaman geçirebilecekler.

Bir akdeniz beldesi olan Side’de tatil yaparken, Side Water Planet Su Parkını olmazsa olmazlar arasına mutlaka eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Aquapark giriş ücreti
Öğle Yemeği
Alkolsüz içecekler

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
Alkollü İçecekler

Water Planet Su Parkı
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Side Buggy Safari
Side Tekne Turu
  Tazı Kanyonu Turu

Sık Sorulan Sorular!

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Aquapark giriş ücreti
  • Öğle Yemeği
  • Alkolsüz içecekler

Water Planet Aquapark giriş ücreti kişi başı 300 TL.

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız