Marmaris ATV Safari turu adrenalin, heyecan ve macerayı tatilinize getiriyor. Tatilinizde son derece renkli, kahkaha ve macera dolu bir gün yaşamak istiyorsanız Atv safari turu tam size göre!

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Atv Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Marmaris ATV Safari turu deneyimli ve profesyonel rehberler gözetiminde gerçekleşen, güvenlik önlemleri üst seviye de tutulan oldukça heyecan verici bir aktivitedir. Engebeli arazilerden ve gölcüklerden geçerek aşacağınız etapları ile Atv safari turu Marmaris tatilinizin en unutulmaz anısı olacaktır.

Atv aracı kullanım kolaylığı sayesinde ilk denemeniz dahi olsa bir profesyonel kadar iyi atv kullanabilir bu sayede parkurda yer alan zorlu etapları ve engebeli yolları keyifle aşabilirsiniz. Marmaris Atv safari turu sizlere doğanın içinde olmayı en iyi şekilde hissettirerek stresten uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

Marmaris Atv Safari Turu Programı

Marmaris ATV safari turu programı gün içerisinden birçok farklı saatte yapılmaktadır. Size uygun saatlerde rezervasyon yaptırarak katılacağınız safari tur programı için otelinizden ücretsiz olarak alınırsınız.

Atv safari macerası başlamadan önce profesyonel eğitmenler tarafından tur ve araç hakkında detaylı billgilendirmeye tabii tutulursunuz. Eğitim sonrası safari başlangıç noktamız olan Hisarönü parkuruna geçiyoruz. Bu parkur Atv safari parkurları arasında en iyisi olabilir. Sık sık eğlenceli anlar yaşayacağınız parkurda özgürce hareket etmek ve engebeleri süratle aşmak tüm stresinizden uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

Ailenizle, arkadaşlarınızla veya diğer gruplar ile birlikte katılabileceğiniz bu eşsiz macera 1 veya 1.5 saat sürmektedir. Doğanın kusursuz manzarası ise tüm rota boyunca sizlere eşlik etmektedir. Tur sonunda başlangıç noktasına geri geliyoruz ve böylece Marmaris ATV safari turu programı son bulmuş oluyor.

Macera dolu Marmaris ATV safari turu programında en çok ihtiyaç duyacağınız eşyalar ise güneş gözlüğü ve güneş kremi olacaktır.

ATV

Atv tüm hava şartlarında ve her türlü zorlu araziye uygun olarak tasarlanmış bir motorlu araçtır. Kullanıma oldukça kolay olduğu gibi hızı ve gücü sayesinde de kullanıcılarına son derece heyecanlı anlar yaşatır. Bu heyecanlı sürüş için ehliyet veya herhangi bir belge gerekmeyip, yanlızca 16 yaşından büyük olmanız yeterli olacaktır.

Ekstrem spor severlerin, tutkulu arazi aracı ATV ile zorlu engebeli parkuru bir araya getirerek adrenalin dolu bir Marmaris Atv safari turu programı hazırladık. Bu tura ister grup olarak ister bireysel olarak katılabilir tek veya çift kişilik Atv araçları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hisarönü

Hisarönü, ilgi çekici parkuru, zorlu etapları, engebeli arazisi ile Türkiye de yer alan Atv parkurları arasındaki yeri zirve de olan bir parkurdur. Safari turu boyunca Hisarönü manzarasının yanı sıra çam ormanlarının kokusu ve doğa bir ahenk içerisinde sizi içerisine çekmektedir. Marmaris tatilinize farklı bir ivme kazandıracak bu aktivite sayesinde macera dolu bir gün yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Eğitim

Marmaris ATV safari turu öncesinde tüm katılımcılara detaylı bilgi verilir. Bu kısa eğitim niteliğinde ki bilgilendirme sonrasında güvenlik talimatları, parkur ve araç hakkında tüm bilgilere sahip olursunuz. Rehberler eğitim sonrasında kısa bir test sürüşü yapmanız ve deneyim sahibi olmanız için zaman verir.

Her Atv safari turu öncesinde parkurda ve Atv araçlarda bakım yapıldığından güvenlik önlemleri en üst seviye de tutulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra konvoy olarak ilerleyeceğimiz turda konvoyun en önünde ve en arkasında rehberlerimiz de tura katılarak yaşayabileceğiniz olası problemlerin üstesinden gelmektedir.

Safari

Marmaris safari turuna katılmak için iki nedeniniz vardır. Ya müptelası oldunuz yada müptelası olanlardan çokça dinlediniz. Şimdi sıra da bu adrenalin dolu turu tecrübe etmek var.

Safarinin gerçekleşeceği Hisarönü parkuru, orman yolları içerisinde ki çeşitli etapları, engebeli yolları ve muazaam manzarası ile kusursuz bir alan yaratıyor. Bu zorlu ve oldukça keyifli etapları Atv aracınız sayesinde heyecan verici şekilde geçerek tatilinizde unutulmaz bir gün yaratmış olacaksınız.

Marmaris tatiliniz monotonlaştıysa macera tutkunları bir adım öne! Marmaris dağlarında ve özel atv parkurlarında adrenaline doyuyoruz. Siz de bu eşsiz Marmaris Atv turu veya diğer günübirlik turlar hakkında detaylı bilgi almak için hemen arayabilir hızlı ve uygun fiyatlı rezervasyon imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Marmaris ATV Safari turu adrenalin, heyecan ve macerayı tatilinize getiriyor. Tatilinizde son derece renkli, kahkaha ve macera dolu bir gün yaşamak istiyorsanız Atv safari turu tam size göre!

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Atv Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Marmaris ATV Safari turu
Belek ATV Safari
Kemer ATV Safari
Marmaris ATV Safari turu
Antalya Quad Safari Turu
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Güneş Kremi
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Marmaris Buggy Safari
  Marmaris At Safari

Sık Sorulan Sorular!

Marmaris ATV Safari turu  kişi başı 500 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Atv Safari

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız