Zengin içerikli Kemer Jeep Safari turu ile tüm gün Kemer’in el değmemiş doğal güzelliklerini keşfetmek ister misiniz?

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
Jip safari
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Kendinizi bir doğa aşığı ve maceracı bir ruha sahip bir gezgin olarak görüyorsanız, cevabınızı zaten biliyoruz: “Tabii ki evet!” Gerçekten de, bu etkinlik sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Ancak böyle olmasanız bile Kemer Jeep Safari turuna kayıt olup bize katılırsanız, günün sonunda “çok teşekkür ederiz” diyeceğinize eminiz.

Çünkü hem yol boyunca hem de mola noktalarında yıllarca unutamayacağınız eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Şimdi yola çıkmaya hazırsanız, tam günlük Kemer Jeep Safari Turu programımız hakkında bilgi edinmek için okumaya devam etmenizi öneririz.

Kemer Jeep Safari Turu

Kemer Jeep Safari turu ile sizlerde eşsiz ve güzel bir Kemer gezi macerasına hazırsanız, biz de sizlere harika ve dolu dolu bir program geçireceğinizin garantisini veriyoruz.

En çok sevilen turların başında gelen Kemer Jeep Safari turu programımız da 4*4 jeeplerle Kemer’in eşsiz tabiatını keşfederek, heyecanı doruklarda yaşayacak ve oldukça eğleneceksiniz.

Kemer Jeep Safari Turu Neler Vadediyor?

Kemer Jeep Safari Turu ile sizlere unutamayacağınız bir gün yaşatabilmek için programımızda otel transferi dahil birçok bölüm ekledik. Kemer Jeep Safari turu ile unutulmayacak güzel yerler görme şansını yakalayacaksınız. Aynı zamanda yorgunluğunuzu atmak için keyifli molalar vererek, bu molalarda yüzme, yeme-içme ve doğanın eşsiz manzarasında bol bol fotoğraf çekme şansını yakalayakcaksınız.

Sizlerin daha keyifli ve konforlu bir yolculuk geçirmesi için lüks ve donanımlı aracımızla bulunduğunuz otelden alıyoruz ve Jeep Safarinin başlayacağı noktaya kadar kısa bir yolculuk yapıyoruz. Amacımız transfer sırasında sizlerin yorulmadan daha keyifli ve konforlu bir başlangıç yapmanız olacaktır.

Diğer misafirlerinde alana gelmesiyle eğitmenlerimiz tarafından sizlere rota, süreç, molalar ve güzergah gibi konular hakkında bilgiler verilecektir.

Jeep Safari turumuza 4,6 ve 8 kişilik 4*4 jeeplerle bulunduğumuz alandan ayrılıp, Gedelme Yaylasına doğru yol alacaksınız.

Kemer Gedelme Yaylası

Tarihi Likya yolunun Beycik-Yayla- Kuzdere-Gedelme-Göynük yaylası güzergahında olan, 700 m rakımlı Gedelme Yaylası bizimde ilk durağımız olan en önenmli uğrak yerlerinden birisidir.

Gedelme Yaylası dillere destan güzelliği ve 2500 yıllık dev çınar ağacına sahip olmasından dolayı her yıl çok sayıda turist çekmektedir.

Biz de burada vermiş olduğumuz molada bu dev çınar ağacını görüp, manzaranın tadını çıkaracağız ve güzel fotoğraflar çekme fırsatı yakalayacağız.

Buradaki vaktimiz dolunca Ovacık’a doğru yola çıkacağız.

Kemer Ovacık Yaylası

İkinci uğrak yerimiz olan Ovacık Yaylası 1100 m rakımdadır. Eşsiz manzarasıyla birlikte geniş ve düz bir alana sahiptir.

Burada bulunduğumuz sırada dilediğiniz gibi fotoğraf çekebilir, doğanın ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Molamızın ardından dağ yolunu takip edip, küçük yerleşim yerlerinden geçeceğiz. Ardından yemek molası vereceğiz. Sizler için özenle ve hijyenik olarak hazırlanmış lezzetli yemekleri (Tavuk, balık, pilav, salata, vb.) tatma fırsatı yakalayacaksınız.

Yemeğinizi yedikten sonra burada bulunan mağarayı ek ücret ödeyerek gezebilirsiniz.

Yüzme Molası

Güzel ve lezzetli bir yemek molasının ardından bulunduğumuz restorana veda edip, Bizans Kalesi surlarının muhteşem manzarasını da yanımıza alarak Kanyon’a doğru yola çıkıyoruz. Güzel bir yolculuğun sonunda kanyonun serin sularında yüzme molası vereceğiz. Bu 1 saatlik molada günün yorgunluğunu atma ve serin suların tadını çıkarma fırsatı bulacaksınız. Bol bol fotoğraf çekmeyi de unutmayın deriz…

Kemer Jeep Safari Turuna Veda

Ortalama 70-80 km’lik parkurumuzu tamamladıktan sonra başladığımız noktaya dönmek için yola çıkacağız. Safari alanına varınca otelinize götürecek araçlar sizi bekliyor olacak.

Kemer Jeep Safari turu ve Kemer çıkışlı diğer günlük turlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişim kurun.

Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Transfer Noktası ve Zamanı

Misafirlerin otellerden alınma saatleri değişiklik gösterebilir. Otelin ana girişinin önünde beklemeniz gerekir (Güvenlik dışında turnikelerin önünde beklemeniz gerekir). Lütfen tam saat için bizimle iletişime geçin.

Önemli bilgi

Güzel ve süslü kıyafetler giymeyin, parkurumuz tozlu ve ıslaktır.

Şapka, güneş gözlüğü, plastik ayakkabı veya terlik (sadece yaz sezonunda, Haziran – Ekim arasında), havlu, mayo (yaz değilse kalın giysiler getirmenizi rica ederiz) getirmenizi tavsiye ederiz.

Tur tozlu ve engebeli yollarda olacaktır. Jipler arasında su savaşları olabilir. Islanacak ve kirleneceksiniz. Telefonlarınızı ve değerli eşyalarınızı ıslanmaya karşı koruyun.

Zengin içerikli Kemer Jeep Safari turu ile tüm gün Kemer’in el değmemiş doğal güzelliklerini keşfetmek ister misiniz?

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
Jip safari
Öğle yemeği

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Kemer Jeep Safari
Side Jeep Safari turu
Alanya Jeep Safari Turu
Kemer Jeep Safari
Belek Jeep Safari 
Antalya Jeep Safari Turu
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Antalya Rafting Turu
Rafting- Jip Safari Turu
Tazı Kanyonu Turu
ATV Turu

Sık Sorulan Sorular!

Kemer Jeep Safari turu ücreti kişi başı 650 TL.

  • Otelden Transfer
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Jip safari
  • Öğle yemeği

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız