Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü tekne turu doğası, havası ve manzaralarıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan koylarda konaklayan dolu dolu bir tur programıdır. Her yaştan ziyaretçinin memnun ayrılacağı içeriği ile eğlenceye, yiyeceklere ve yüzmeye doymak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

Dahil olanlar

Sigorta
Otelden Transfer
Öğle yemeği
Tekne turu
Giriş ücretleri
Alkolsüz içecekler

Hariç olanlar

Alkollü İçecekler
Fotoğraf ve videolar

Hisarönü tekne turu programı Marmaris’e gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerinin tatillerinde unutulmaz bir anı bırakmayı hedefliyor. Özellikle misafirlerinin konforu ön planda tutulan bu günübirlik turda doğa harikası koylarda dinlendirici ve keyifli zaman geçirmek, tek günlük dev tatil yapmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hisarönü Tekne Turu Programı

Hisarönü tekne turu, sabahın erken saatlerinde start verilen ve akşam sularında keyifli bir otele dönüş yolculuğu ile son bulan günübirlik tekne turlarındandır. Tüm gün boyunca devam eden, eşsiz koylarda konaklayan tur programı, lezzetli yiyecek ve içecek ikramları ile de baştan sona donatılmıştır.

Konuklarımızın güvenlik ve konforunun yanı sıra eğlenceli bir gün geçirebilmeleri için her türlü detayı inceleyerek programladığımız tekne turu güzergahı ise aşağıda ki gibi ilerlemektedir.

Transfer

Rehberiniz ile anlaşılan saatler aralığında konforlu araçlar ile otelinizden alınırsınız. Kısa ve keyifli bir yolculuğun ardından limana gelir ve burada tüm gün seyahat edip vakit geçireceğiniz tekneye transfer olursunuz.

Tekne

Hisarönü tekne turu için tahsis edilen tekne iki katlı ve geniş misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. Öğlen yemeği yemek, dinlenmek, güneşlenmek ve seyahat etmek için oldukça konforlu bir alana sahiptir.

Programımızda yer alan tatil cenneti koyları gezip keşfettikten sonra tekne ile yaptığımız seyahatlerde de oldukça eğlenceli ve hoş zaman geçireceğinizi temin edebiliriz.

Orhaniye Köyü

Orhaniye Köyü çeşitli efsaneleri, cam gibi berrak denizi, kırmızı kumu ve daha birçok güzellikleri ile Marmaris’in kusursuz bir bölgesidir. Hisarönü tekne turunun bu durağında sıcak denizde yüzerek ve doğa yürüyüşü, su sporları gibi aktivitelere katılarak istikametimizi Kamelya Adasına çeviriyoruz.

Kamelya Adası

Tekne turunun en muazzam anı hiç şüphesiz dilek ağacına yapılan ayin sırasında olacaktır. Yüzyıllık zeytin ağacının dönüştüğü bu görsel ve mistik görüntüyü sosyal medyanızda paylaşarak like rekoru kıracağınıza emin olabilirsiniz. Kamelya Adasında dilek ağacından sonra fotoğraflamayı seveceğiniz diğer bir unsur dağ keçileridir. Besleyip sevebileceğiniz bu sevimli dağ keçileri en şirin ada sakinleri arasında yerini alıyor.

Doğada yaptığımız bu hoş gezi ve dağ keçileriyle tanışma sonrasında serinlemek için masmavi denizin üzerine kendimizi bırakıyoruz.

Hisarönü tekne turu lezzetli bir mola sonrası kaldığı yerden devam ediyor.

Öğle Yemeği

Her dakikası programlanan ve yoğun geçen Hisarönü tekne turu sırasında acıkmamak mümkün değil. Bu nedenle şeflerimizin organik yiyecekler ile hazırladığı lezzetli tabaklar gözünüzü ve midenizi doyuracak aynı zamanda bir sonraki durağımız olan Dişlice adasına seyahat için bolca enerji toplamanızı sağlayacaktır.

Dişlice Adası

Adanın tek yerlisi martılar desek herhalde abartmış olmayız. Günübirlik tekne turu ile ziyaret eden konuklar haricinde adada yaşayan kimse yok. Bu nedenle ada, yıllar boyu kusursuz güzelliğini el değmemiş bir şekilde korumaktadır. Dişlice adası farklı figürleri andıran kayalıkları ve çevresinde yaşayan balıkları ile tam bir görsel şölen sunuyor.

Dişlice adası, tekne turu programının yüzme ağırlıklı bir durağıdır. Kayalıklar çevresinde balıklar ile birlikte doyasıya yüzerken ada tarihi ve mitolojisi hakkında rehberinizden bilgi alabilirsiniz.

Tavşan Adası

Dişlice adasında olduğu gibi tavşan adasında da bir yerleşim yeri bulunmuyor. Adanın ev sahipleri ise vahşi tavşanlardır. Tekne turu ziyaretçilerinin uğrak noktalarından biri olan bu ada da tavşanları beslemek ve adaya ait mistik kareler yakalamak hoşunuza gidebilir.

Akvaryum Koyu

Akvaryum koyu, cam gibi tertemiz denizi ve içerisinde yaşayan çeşitli deniz canlıları sayesinde akvaryum ismini almıştır. Bu koyda yüzme molası vermek tüm ziyaretçilerimizi en mutlu eden aktivitelerden biridir. Denizin bazı bölgelerinde yüzeye çıkan deniz canlıları ile yüzmek ve onları fotoğraflamak ise hiç şüphesiz sizlere de oldukça keyif verecektir.

Otele Dönüş

Son derece eğlenceli geçen tekne turu sonrasında istikametimiz hareket ettiğimiz limana doğru olacaktır. Kısa bir tekne yolculuğu sonrasında limada araçlara transfer olacak ve 30 dakikalık kısa bir seyahatin ardından otelinize varmış olacaksınız.

Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü tekne turu doğası, havası ve manzaralarıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan koylarda konaklayan dolu dolu bir tur programıdır. Her yaştan ziyaretçinin memnun ayrılacağı içeriği ile eğlenceye, yiyeceklere ve yüzmeye doymak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

Dahil olanlar

Sigorta
Otelden Transfer
Öğle yemeği
Tekne turu
Giriş ücretleri
Alkolsüz içecekler

Hariç olanlar

Alkollü İçecekler
Fotoğraf ve videolar

Hisarönü Tekne Turu
Hisarönü Tekne Turu
Yanınıza ne almalısınız?

Mayo
Havlu
Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Şnorkel

Bunlarda ilginizi çekebilir.Sık Sorulan Sorular!

  • Yetişkin: 320
  • 6-11 yaş: 160
  • 0-5 yaş: 0

  • Dişlice Adası
  • Tavşan Adası
  • AkvaryumKoyu

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız