Göynük Kanyonu Turu ile yemyeşil ormanın içinde, eşsiz doğa harikası kanyonda heyecan dolu bir gün geçirmenizi sağlayacak.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Giriş ücreti

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Göynük Kanyonu Turu Hakkında

Göynük Kanyon Turu için 2 paketimiz mevcut;

  1. Otelden gidiş-dönüş, rehberlik hizmeti de dahil, kanyona ücretsiz giriş.
  2. Otelden gidiş-dönüş, rehberlik hizmeti de dahil, kanyona ücretsiz giriş ve body rafting, zipline yapabilirsiniz.

Göynük Kanyon’a Transfer

Göynük Kanyon’a transfer için sizi bulunmuş olduğunuz otelinizden konforlu ve lüks aracımızla belirtilen saat ve zamanda alıyoruz. Kemer’den Göynük Kanyonu’nun mesafesi ortalama 7 kilometredir.

Keyifli bir yolculuğun sonunda gezimizin başlangıç noktasına geliyoruz. Rehberimiz sizlere Kanyonu’ndan bahsedip, programımız hakkında kısa bir bilgi verecek. Sizlerin de merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz şeyler olursa, rehberimiz en güzel şekilde sorularınızı cevaplayacaktır.

Göynük Kanyonu turunda şimdiye kadar görmediğiniz ve alışık olmadığınız güzellikte yerleri keşfetme fırsatınız olacak. Bu muhteşem gezi turu sizlere unutulmaz anlar yaşatacak ve çektiğiniz güzel fotoğraflarla anılarınızı ölümsüzleştirme fırsatınız olacak.

Kanyonu’nda her şey o kadar güzel ve büyüleyici ki, böylesine muhteşem bir yer de bütün olumsuz düşüncelerden sıyrılıp, benliğinizi bulacaksınız.

Göynük Kanyonu Turu Programı

Kanyonu’na ulaşmadan önce yolculuğumuz esnasında yemyeşil bir çam ormanı manzarasına şahit olacaksınız. Bu yemyeşil çam ormanı ve temiz hava da zihninizi tamamen boşaltma fırsatınız olacak. Aynı zamanda yolculuğumuz sırasında yüzme alanları, parklar ve sizlere tatil hissini yaşatacak alanlar göreceksiniz.

Kanyonu’na ulaştığımız zaman sizlere girişte rafting elbisesi, yelek, lastik çizme ve kask gibi gerekli olan ekipmanlar verilecektir. Güvenliğiniz bizim için önemli olduğundan, bu ekipmanları almadan Kanyona girmeniz mümkün olmayacaktır.

Kanyon’da su sıcaklığı denize göre oldukça düşüktür. Kanyonu gezimiz esnasında oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı, sizi bildirilen güvenlik önlemlerine uymanızı tavsiye ederiz.

Kanyonu yürüyerek gezebilirsiniz fakat bazı yerlerde botlara binmeniz gerebilir. Kanyonun yüksekliği ve olağanüstü muhteşem manzarası size orada bulunmanın tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

Göynük Kanyonu gezi rezervasyonu nasıl yapılır

Göynük Kanyonu turu yazısını beğendiyseniz ve burayı keşfetmek ve doğa ile bütünleşmek istiyorsanız Göynük Kanyonu turu veya diğer günübirlik Kemer turları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Bilgi

Transfer saatleri değişiklik gösterebilir. Bunun için önceden iletişime geçmenizi öneririz.

Yanınıza sizi güneşten koruyacak ve ihtiyacınız olan malzemelerinizi almayı unutmayınız. Şapka, güneş gözlüğü, plastik ayakkabı veya terlik (Sadece yaz sezonu için geçerlidir. Haziran-Ekim), havlu, mayo getirmenizi tavsiye ediyoruz.

Göynük Kanyonu Turu ile yemyeşil ormanın içinde, eşsiz doğa harikası kanyonda heyecan dolu bir gün geçirmenizi sağlayacak.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Giriş ücreti

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Göynük Kanyonu
Göynük Kanyonu
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Kemer At Turu
  Kemer Buggy Safari
  Kemer Dalış Turu

Sık Sorulan Sorular!

Tur ücreti kişi başı 300 TL.

  • Otelden Transfer
  • Klimalı otobüsler
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Giriş bileti

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız