Antalya Özel Tekne Turu

Antalya Özel Tekne Turu, Antalya’daki en popüler ve tercih edilen turlarımızdandır. Çünkü Antalya doğası, manzarası, berrak ve sıcak sularıyla birçok gönülde taht kurmaktadır. Tatil için en uygun bölgelerin başında gelmektedir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Öğle yemeği
Yat turu

Hariç olanlar

İçecekler
Fotoğraf ve videolar

Yerli-yabancı birçok kişi Antalya şehrini tercih etmektedir. Sizlerde Antalya Özel Tekne Turuyla Antalya’nın tüm güzelliklerini keşfedebilir, sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Antalya Özel Tekne Turu Programı

Antalya Özel Tekne Turu sizlere Antalya ve Akdeniz’i keşfetmenizde büyük bir olanak sağlayacaktır. Belki de şimdiye kadar hiç yaşamadığınız anıları yaşayacak ya da görmediğiniz güzellikte yerleri görme fırsatı yakalayacaksınız. Eğer bunları tatma fırsatı yaşamak istiyorsanız Antalya Özel Yat Turu tam da siz değerli misafirlerimize uygun bir turdur.

Antalya Özel Tekne Turu, Antalya Seturn Marina ya da Balıkçı barınaklarından kalkmaktadır. Programımızın başlayacağı marinaya gitmek için sizi Konyaaltı ve Lara’daki otellerden, konforlu ve tam donanımlı aracımızla alıyoruz.

Konyaaltı’ndan 08.30, Lara’dan 08.00 gibi transferlerinizi yapıyoruz. 30 dakika sürecek kısa ve keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Bu güzel yolculuğun sonunda Setur Marina’ya ya da Balıkçı Barınaklarına gelmiş oluyoruz.

Marinaya vardığımızda sizinle ilgilenecek personel ve teknenin kaptanı sizi bekliyor olacak.

Antalya Özel Tekne Turu limana geldikten sonra 09.00-09.30 sularında başlayacaktır.

Antalya Özel Tekne Turu Programında iki ayrı rotamız vardır: Bunlar; Düden Şelalesi ve Kemer Sıçan Adası’dır.

İlk Rota Düden Şelalesi

Düden Şelalesi rotası havanın güzel olduğu, rüzgarlı ve dalgalı olmadığı zamanlarda tercih ettiğimiz programdır. Çünkü teknemizin Seturn Marina’dan Lara tarafına doğru gelmesi ve açıktan gitmesi gerekmektedir. Açıktan giderken deniz dalgalıysa tekneler, rüzgarında etkisiyle gidemiyorlar.

Seturn Marina ve Düden Şelalesinin arasında ki mesafe ortalama 1-1 buçuk saat sürmektedir. Bu süreçte Konyaaltı sahilini, falezleri ve Lara sahilini görme fırsatınız oluyor.

Düden Şelalesinin tam önüne kadar gelip, burada eşsiz güzellikte fotoğraflar çekebilirsiniz. Bunun için otelinizden çıkmadan önce yanınıza fotoğraf makinenizi aldığınızdan emin olmanızı tavsiye ediyoruz. Hatta sizin için galeriye de birkaç fotoğraf ekleyeceğiz.

Ayrıca Düden Şelalesi’nin yanında küçük ve çok güzel bir koy bulunmaktadır. Burada yüzme molası vereceksiniz. Sevdiklerinizle dilediğiniz gibi yüzüp, berrak suyun tadını çıkartabilirsiniz.

Antalya Özel Tekne Turu yüzme molasında siz değerli misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış öğle yemeği yiyeceksiniz. Menüde ızgara tavuk, balık, et, pilav, makarna. salata vb. yiyeceklerden dilediğinizi seçip yiyebileceksiniz.

Lezzetli bir öğle yemeğinin ardından tekrardan Setur Marina’ya dönüş sağlıyoruz.

İkinci Rota Kemer Sıçan Adası

Antalya Özel Tekne Turu, Setur Marina’dan yavaş yavaş Kemer Sıçan Adasına doğru yola çıkıyor. Burası küçük bir adadır ve genellikle özel yat turları bu bölgeyi tercih etmektedir.

Sıçan Adası’nda güzel bir öğle yemeği molası veriliyor. Daha sonra Kemer-Beldibi’ne doğru o bölgedeki koyların hemen hemen hepsinde yüzme molası veriliyor.

Bu rotamızda yüzme molası seçeneği, Düden Şelalesine oranla çok daha geniştir. Aynı zamanda sahili ve denizi çok temiz ve berraktır.

Düden Şelalesi’de güzel fotoğraflar çekmeye çok uygun bir yerdir. Bundan dolayı daha çok yüzmeyi tercih eden misafirlerimiz için Sıçan Adası rotamızı tercih etmelerini, yok ben güzel fotoğraflar çekmek istiyorum diyorsanız Düden Şelalesini tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. Her iki rotamızda kendi içinde çok güzel özellikler barındırıyor.

Lezzetli Öğle Yemeği

Antalya Özel Yat turumuzun öğle yemeğinde sizler için özel olarak hazırlanmış lezzetli yemekleri tatma fırsatınız olacak. Menüde balık, tavuk, ızgara et, pilav, makarna, salata, meze gibi yiyecekler ve içecekler olacak. Yemek ve alkolsüz içecekler ücrete dahildir. Fakat alkollü içecekler ücrete dahil değildir.

Lezzetli bir öğle yemeği ve yapmış olduğumuz yüzme molalarından sonra, sabah yapılan turlar 15.00-15.30 gibi limana dönerler

Akşamüstü 16.00-16.30’da çıkan turlar ise akşam 20.00-20.30 gibi limana dönerler. Yani günde 2 kez Antalya Özel Yat turumuz bulunmaktadır. Fakat öğleden sonra olan programımızı seçerseniz, çok dalga ve rüzgar olduğu için Düden Şelalesine gidemiyoruz. Kemer Sıçan Adası’na gidebiliyoruz.

Güzel ve keyifli bir turun sonunda, zihnimiz ve ruhumuz dinlenmiş bir şekilde limana dönüş sağlıyoruz.

Antalya Özel Tekne Turunun Avantajları

Antalya Özel Tekne Turu programıyla Akdeniz’in kendine has olan doğasında ve manzarasında günün tadını çıkarma fırsatı bulacaksınız.

Antalya Özel Yat turumuz sadece siz ve sevdiklerinizin bulunacağı bir tur programıdır. Yanınızda personelimiz dışında başka kimse bulunmayacaktır.

Bu güzel ve lüks tekne de dilediğiniz gibi eğlenip, yüzebilirsiniz. Bunun yanında yaşadığınız her anı ve güzel manzarayı dilediğiniz gibi fotoğraflayabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizi Antalya Özel Tekne Turuna davet etmekten gurur duyarız. Antalya Özel Yat Turumuzda Akdeniz’in masmavi ve berrak sularında ailelerinizle dilediğiniz gibi eğlenebilecek ve en güzel anılara sahip olacaksınız. Sizlere daha fazlasını sunmak için bizlerle iletişime geçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Whatsapp/ Viber +905538726294

Antalya Özel Tekne Turu

Antalya Özel Tekne Turu, Antalya’daki en popüler ve tercih edilen turlarımızdandır. Çünkü Antalya doğası, manzarası, berrak ve sıcak sularıyla birçok gönülde taht kurmaktadır. Tatil için en uygun bölgelerin başında gelmektedir.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Klimalı otobüsler
Sigorta
Rehberlik
Öğle yemeği
Yat turu

Hariç olanlar

İçecekler
Fotoğraf ve videolar

Antalya Özel Tekne Turu
Antalya Özel Tekne Turu
Belek Özel Yat Turu 
Yanınıza ne almalısınız?

Mayo
Havlu
Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Şnorkel

Bunlarda ilginizi çekebilir.

  Suluada Tekne Turu
  Antalya Korsan Tekne Turu

Sık Sorulan Sorular!

Antalya Özel Tekne Turu ücreti …

  • Otelden VIP Transfer
  • Sigorta
  • Rehberlik
  • Öğle yemeği
  • Özel Yat turu

Antalya özel tekne turları genellikle Balıkçı Barınağı’ndan yada Setur Marina2dan kalkar.

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız