Alanya Buggy Safari turu ile adrenalini yaşamak ve engebeli yollarda eğlenmek istiyorsanız sizi turumuza davet ediyoruz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
Buggy Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Biliyorsunuz Türkiye’de turizm ve eğlence alanı hızla gelişiyor. En sofistike gezginler için bile her yıl düzenlenen geziler ve turlar bulunmaktadır. Hatta Türkiye’de tatil yapan turistler bile kendilerine heyecan verici aktiviteler buluyorlar. Bunları örneklendirecek olursak; rafting, dalış, binicilik, yamaç paraşütü, balon turu gibi aktivite turlarıdır.

Keşfedilmemiş yerleri ziyaret etmek, el değmemiş doğa köşelerini görmek, koru ve dağ yamaçlarından atlamak, yüksek tepelere ve seyir platformlarına tırmanmak, dağ nehirlerinin serin sularında yüzmek ve çam kokusuyla dolu temiz havayı içinize çekmek istiyorsanız, Alanya Buggy Safari Turu tam da size göredir. Hem yetişkinler hemde çocuklar buggy safari turuna katılabilir. Çünkü bu aktiviteyi yaşı uygun olan herkes rahatlıkla yapabilmektedir.

Alanya Buggy Safari Turu Programı

Alanya Buggy Safari Turu Programı için si değerli misafirlerimizi bulunmuş olduğunuz otelinizden konforlu ve donanımlı aracımızla belirlenen saatte alıyoruz. Güzel ve keyifli geçen bir yolculuğun sonunda buggy safari alanına geliyoruz. Burada bizi deneyimli ve güler yüzlü bir ekip bekliyor karşılayacak. Kısa bir tanışmanın ardından eğitmenlerimiz program ve rota hakkında kısa bilgiler verecektir.

Buggy Safari aslında yaşı tutan herkesin kullanabileceği bir araçtır. Bunun için ehliyetinizin olmasına ya da özelbir eğitim almanıza gerek yoktur. Yani siler eğitmenlerimizden aldığınız bilgiler ve kendinize güvendiğiniz sürece yüksek dağ yamaçlarını, aşılmaz ormanları ve yeşilliklerle dolu ormanları hem rahat hem de eğlenceli bir şekilde geçebileceksiniz. Zaten turumuz gerçekleşmeden önce eğitmenlerimizin vermiş olduğu bilgiler sayesinde kısa bir test sürüşümüzde olacaktır. Burada heyecanınızı atacağınıza eminiz.

Kısa test sürüşünün ardından asıl turumuz başlayacaktır. Geçitleri ve kanyonları geçerek, engebeli yolları aşarak; kendinizde hafiflik ve özgürlük hissedeceksiniz. Mis gibi esen rüzgarı içinie çekeceksiniz, torosların muhteşem manzaralarına kalarak ve dağ zirvelerini aşarak keninizi yeni toprakları keşfeden bir öncü gibi hissedeceksiniz.

Alanya Buggy Safari programı için birkaç uğrak durağımız olacaktır. Buralarda Dağların tepesinden Alanya sahilini ve uçsuz bucaksız denizi görebileceksiniz. Yemyeşil çam ağaçlarının gölgesinde rahatlayıp, dinlenebileceksiniz. Aynı zamanda temiz dağ sularında yüzüp, kendinizi yenileyebileceksiniz. Bunları gerçekleştirirken harika fotoğraflarda çekmeyi ihmal etmeyin.

Buggy Safari Nedir?

Henüz herkes Buggy Safari’ye aşina değil diyebiliriz. Fakat bu 2 kişilik arabanın direksiyonuna geçmeyi deneyen herkes buggy’ye sonsuza kadar aşık olabilir. Kros yarışları için özel olarak tasarlanan bu küçük, hafif araç yüksek yüzdürme özelliğine sahiptir ve arazi sürüşü için idealdir. Buggy aracı inanılmaz derecede dayanıklı ve dengelidir, bu nedenle pistin zorlu bölümlerinin üstesinden kolayca gelir, bu da sürücüye daha fazla heyecan ve adrenalin verir.

Buggy Safari Güvenliği

Buggy, aşırı taşıma modlarına sahip olmasına rağmen, kesinlikle güvenilir ve konforludur. Ancak, buggy safariye çıkmadan önce deneyimli eğitmenler detaylı bir brifing verecek, ulaşımın çalışma ve yönetimini anlatacak ve yoldaki güvenlik kuralları ve davranışlarına odaklanacaktır.

Tüm Buggy araçları düzenli muayeneden geçmektedir ve kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Buna rağmen yolculuk sırasında bütün katılımcılarımız özel bir ekipmanla korunacaktır. Yine de aktivite esnasında bütün kurallara uymanızı tavsiye ediyoruz. Eğitmenlerimiz de Buggy Safari turu boyunca size eşlik edeceklerdir.

Buggy Safari Aracını Kimler Kullanabilir?

 Alanya’daki buggy safari rotası diğer arabalarla kesişmeyecek şekilde inşa edilmiştir fakat yine de sadece 17 yaşını doldurmuş kişiler buggy kullanabilir. Çocuklar ve gençler safariye yolcu olarak katılabilirler. Sürücü ehliyeti ve ayrıca sürüş deneyimi gerekli değildir, yolculuktan hemen önce gerekli tüm bilgi ve becerileri eğitmenlerimiz siler için sağlayacaktır.

Yol boyunca karşılaştığınız zorluklar ve öngörülemeyen durumlarda, safari boyunca yanınızda olacak eğitmen ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Alanya Buggy Safari Turu Rotası

Alanya buggy safari turunun özelliği, rotasının sadece birkaç yerlinin bildiği vahşi ormanlardan ve dağ geçitlerinden geçmiş olmasıdır. Hatta hayatın bütün gürültüsünden ve kalabalığından sizleri uzaklaştırarak, bütün sessizliği ve sakinliğiyle sizlere huzur verecektir. Aynı zamanda yemyeşil ormandan geçerken  bitki dünyasının çeşitliliğine şahit olacaksınız.

Alanya Buggy Safari, aşırılık ve doğayla bütünleşmenin, adrenalin ve huzurun, sürüş ve anın  iç içe geçtiği çok yönlü bir gezidir. Doğanın koynuna böyle bir yolculuk her zaman  hoş izlenimler ve anılar bırakacaktır.

Alanya Buggy Safari turu ile adrenalini yaşamak ve engebeli yollarda eğlenmek istiyorsanız sizi turumuza davet ediyoruz.

Dahil olanlar

Otelden Transfer
Sigorta
Rehberlik
Buggy Safari

Hariç olanlar

Fotoğraf ve videolar
İçecekler

Alanya buggy safari
Side buggy safari turu
Antalya Buggy Safari
Kemer Buggy Safari
Alanya buggy safari
Yanınıza ne almalısınız?

Güneş gözlüğü
Krem
Şapka
Mayo

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Antalya Jeep Safari Turu
Antalya Quad (ATV) Safari Turu
Antalya Rafting Turu

Sık Sorulan Sorular!

Alanya Buggy Safari ücreti tek kişi 700 TL. iki kişi 850 TL.

  • Transfer
  • Ekipman
  • Sigorta
  • Rehberlik

Tur İncelemeleri

Henüz yorum yok.

Yorum yapın.

Puanınız